Ovládajte vykurovanie cez smartfón!

Praktickú a dizajnovú novinku, ktorou je smart regulátor Netatmo, prináša značka vykurovacích zariadení Protherm. Aplikácia je kombinovateľná so všetkými kondenzačnými kotlami tejto značky. Nový smart regulátor Netatmo riadi vykurovanie vďaka diaľkovému ovládaniu kotlov UK cez WiFi pripojenie. Aplikácia pre riadenie izbového termostatu je kompatibilná so systémami iOS, Android aj Windows Phone v smartfónoch a tabletoch. Vďaka nej si môžete svoj kotol značky Protherm kedykoľvek na diaľku vypnúť, zapnúť, zvýšiť alebo znížiť teplotu vykurovania, pričom stačí len pripojenie na internet. Vzhľad aplikácie a izbového modulu Netatmo vytvoril jeden z najznámejších dizajnérov sveta, charizmatický Francúz Philippe Starck. Regulátor má vďaka tomu unikátny minimalistický dizajn a na výber je päť farebných prevedení. Regulátor je inteligentný a vytvára program vykurovania na základe zvyklostí členov domácnosti. Je adaptabilný, čiže podporuje funkciu učenia sa, a po čase vie podľa správania členov domácnosti nastaviť teplotu dokonca aj sám. Domácnosti tak môžu znížiť náklady na energiu až o štvrtinu. Vykurovanie totiž budú využívať len v čase, keď ho skutočne potrebujú.

Smart 1

Ovládanie kotlov Gepard Condens značky Protherm pomocou smartfónu umožňuje nový smart regulátor Netatmo.

Smart 2

Smart regulátor Netatmo je kombinovateľný so všetkými kondenzačnými kotlami značky Protherm.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Ing. František Orth
obchodný zástupca
0911 721 233
Mgr. Peter Jurovčák
obchodný zástupca
0903 210 551
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808

Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk