Bezpečne pri prikladaní

Krbové kachle doma vytvárajú nielen príjemné teplo, ale tiež kúzelnú atmosféru.Na to, aby sa nám ľahko a predovšetkým bezpečne prikladalo, ale aj inak s krbom manipulovalo, je určená šikovná pomôcka tradičnej českej značky SOLO – Rukavica ku krbu a grilu, ktorá slúži ako ochrana rúk pri manipulácii s kachľami či krbom. Prstová rukavica univerzálnej veľkosti je vyrobená z kvalitnej  usne s bavlnenou podšívkou a praktickým uškom na zavesenie. Na výber sú dva varianty rukavice – pre ľavákov a pravákov. Využijeme ju pri prikladaní, manipulácii s krbovými dvierkami, pri kachliach, ale taktiež trebárs pri prekladaní polienok a v letnom čase počas obľúbeného grilovania.

rukavice2

Dostať v  marketoch Bauhaus, Hornbach, Mountfield a OBI od 4,90 EUR. Viac na www.solo.cz.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk