Exteriérový kvetináč Durisol

Je samozrejmosťou, že záhrada si vyžaduje každodennú starostlivosť. Len tak môže poskytovať svojim majiteľom potešenie a úžitok. Pre niekoho je to drina, väčšina sa však zhodne v tom, že práca s pôdou a rastlinami je relax. Milovníci záhradkárčenia preto zbystrite pozornosť. Máme pre vás šikovného pomocníka! Kvetináč Durisol…

Leier-Durisol kvetinac_1 Leier-Durisol kvetinac_2

Q24A0270

Nielen do záhrady, ale aj na väčší balkón či terasu, je ideálny exteriérový kvetináč Durisol, ktorý ponúka spoločnosť Leier. Durisol je prírodný materiál, ktorý sa vo veľkom používa najmä v stavebníctve na výstavbu hrubej stavby, plotov a pod.. Vďaka prírodnému charakteru materiálu sa vytvárajú v durisolovom kvetináči ideálne podmienky na pestovanie okrasných aj úžitkových rastlín. Veľkorysé rozmery umožňujú využiť ho napríklad na kvetinový záhon alebo menšiu bylinkovú a zeleninovú záhradku. Poslúžiť však môže aj ako dokonalý prírodný kompostér. Vďaka nízkej hmotnosti a jednoduchej montáži si tento kvetináč viete rýchlo poskladať aj sami doma bez pomoci montážneho pracovníka. Hotovú nádobu netreba dodatočne zatepľovať a nie je potrebná ani inštalácia špeciálneho základu, vytvára sa len spodný nosný podklad. Výhodou kvetináča Durisol je, že je paropriepustný a „dýcha“, čím nevznikajú plesne, je tiež mrazuvzdorný, odolný voči požiaru a automaticky odvádza vodu. Viac na www.leier.sk.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk