FAKRO ponúka strešné okná novej generácie

Strešné okno FTP-VU4 je energeticky úsporným strešným oknom na trhu s izolačným trojsklom, ktorého hodnota Ug = 0,7 W/m2.K, prestupnosť solárnej energie g = 0,53 a vonkajšie sklo je kalené, aby sa zvýšila bezpečnosť okna proti náhodnému rozbitiu. Tepelnoizolačná hodnota celého okna je Uw = 1,1 W/m2.K, čo je vynikajúca vlastnosť zaručujúca nízke tepelné straty plochou okna.

Okno je riešené ako kývne s pántmi pre otváranie v strede okna. Toto riešenie umožňuje otáčanie krídla okna o 180 stupňov, čím sa vyriešilo bezpečné umývanie vonkajšieho skla a komfortný prístup aj vysokého človeka k rovine strechy. Kľučka v dolnej polohe zasa ponúka komfort bezpečného uzamykania a otvárania a dve polohy otvorenia okna.

Aj inovatívne riešenia automatickej vetracej mriežky V40P zaručujú prísun čerstvého vzduchu pre tvorbu ideálnej klímy v podkroví. Dizajnové a farebné riešenie okna ekologickými akrylátovými lakmi umožňujú výber vhodného strešného okna pre všetkých užívateľov.

Fakro

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk