GSM alarm EPIR3

je riešenie, ako sa lacno a spoľahlivo chrániť. Prevádzka alarmu je bezplatná.GSM alarm EPIR3 je vhodný nielen pre kanceláriu, reštauráciu, sklad, byt, garáž, chatu či chalupu. GSM alarm EPIR3 obsahuje infrapasívny detektor pohybu (PIR), bezdrôtovú nadstavbu pre použitie ďalších snímačov, sirény, klávesnice, kľúčenky na ovládanie, inteligentnú ústredňu a GSM 900/1800 MHz modul na posielanie SMS a na komunikáciu. Pri narušení objektu, Vám EPIR3 zavolá alebo pošle SMS správu (môže oboje), na Váš mobilný telefón. EPIR obsahuje záložnú batériu, takže Vás alarm ochráni aj v prípade vypnutia elektrického prúdu. EPIR sa aktivuje a deaktivuje bezplatným prezvonením. Môžete si definovať až 10 užívateľských telefónnych čísiel, ktoré budú oprávnené aktivovať a deaktivovať alarm. Alarm je možné ovládat aj cez bezdrôtovú klávesnicu alebo bezdrôtovou kľúčenkou. Môžete si dať zasielať stavové SMS o systéme a pri výpadku a obnove napájania. GSM alarm EPIR3 nevyžaduje žiadnu špeciálnu montáž, nevyžaduje inštalovať káble. Stačí mu len napájanie 230V. Inštalácia a konfigurácia alarmu EPIR3 je veľmi jednoduchá.
Normálna prevádzka GSM alarmu EPIR3 je bezplatná. Platíte za SMS a aj to len za hovor v prípade poplachu.
www.epir.lurpoc.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk