HELUZ predstavuje novú Šekovú knižku plnú výhod

Popredný český výrobca tehlového systému pre hrubú stavbu HELUZ predstavuje inovovanú Šekovú knižku. V nej zákazníci stavajúci s HELUZom nájdu mimoriadnu ponuku bonusov od partnerov firmy.
Pri výbere partnerov vychádzame z dlhodobej spolupráce. Podmienkou je absolútna serióznosť, ústretovosť a kvalita produktov i služieb. To sú koniec koncov veci, na ktorých si zakladáme aj my v HELUZe. Veríme, že bonusy budú pre zákazníkov zaujímavé,“ hovorí marketingová manažérka Eliška Klimešová
Unikátna ponuka renomovaných firiem obsahuje napríklad 50% zľavu na odkvapové rúry, trojité sklá za cenu dvojitých alebo presklenie dverí, vzor dreva na dverách a diaľkové ovládanie roliet a žalúzií zdarma.
Podmienkou pre získanie šekovej knižky je, aby zákazník nakúpil tehlový materiál na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ. Obchodný zástupca následne brožúru s platnými poukážkami na čerpanie jednotlivých výhod doručí priamo na miesto stavby.
Je to koncept, ktorý dlhodobo úspešne rozvíjame a využili ho už stovky našich klientov. Je výhodný úplne pre všetkých. Ľudia, ktorí s nami stavajú, získajú množstvo produktov a služieb nevyhnutných pri stavbe rodinného domu od našich partnerov výhodnejšie. Nová ponuka je zatiaľ najlepšia akú sa nám doposiaľ s partnermi podarilo vyrokovať,“ vyzdvihuje Klimešová.
Na programe sa zúčastňujú spoločnosti Bramac, Lomax, Boga, Delphia, Rako a Prum.
HELUZ patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích systémov na českom trhu. Výrobky HELUZ majú výborné parametre a umožňujú zostaviť celú hrubú stavbu domu z materiálov zodpovedajúcich tým najprísnejším normám energetickej náročnosti budov. To všetko s použitím komplexného systému jednovrstvovej konštrukcie, teda konštrukcie bez potreby dodatočného zateplenia.

sekovka_viz3HLZ_Sekova_knizka_SK_07.indd

Viac o Šekovej knižke na www.sekova-knizka.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk