Hit tejto sezóny a delikátnu chuť mäska ktoré grilujete vám umožní – gril SmokeFire

Usilujete sa pri grilovačke zachovať tú najlákavejšiu vôňu a delikátnu chuť mäska ktoré grilujete? Siahnite po peletových griloch, ktoré garantujú zážitok pre zmysly.

Líder v grilovaní, spoločnosť Weber prichádza aj tento rok s novinkami: peletovými grilmi SmokeFire, ktoré vďaka prepracovanej konštrukcii a použitým materiálom poskytujú vysoký komfort, dlhú životnosť, jednoduché čistenie aj stabilnú teplotu pri záhradnom grilovaní. Stačí do nich vybrať pelety podľa svojho vlastného výberu a očakávanej chuti. K dispozícii sú peletky od dubovo-orechovcovej verzie cez javorovo-jabloňový variant až po vyvážený mix z orechovca, javora a čerešne.

Hit tejto sezóny a delikátnu chuť mäska ktoré grilujete vám umožní – gril SmokeFire1

Nulový podiel prímesí v týchto špeciálne upravovaných peletách spôsobí, že  pelety vtisnú vašim pokrmom nezameniteľnú arómu. Výsledok grilovania bude 100 % autentický bez ohľadu na to, či sa chystáte podávať steaky, rebierka, trhané bravčové, pizzu, burgery alebo dezerty! Kvalita takýchto čistých peliet znamená zároveň menšie nároky na servis grilu po grilovaní a tým sa predľži aj životnosť grilu.

Minulosťou je aj dilema hostiteľa, ktorý chce tráviť čas so svojou milou spoločnosťou a pritom podávať dokonale ugrilované pokrmy: aplikácia Weber Connect je dokonalým asistentom pre začiatočníkov aj profíkov. Šikovná aplikácia vám navyše poradí, ako ugrilovať každý pokrm k dokonalosti a tak, aby ste sa stihli venovať nielen príprave jedla, ale aj vašej milej spoločnosti. Nové peletové grily SmokeFire majú túto šikovnú aplikáciu už zabudovanú. Aplikácia „stráži“ každú fázu grilovania, radí aj inšpiruje prostredníctvom kompletných receptov. Je k dispozícii bezplatne pre iOS i Android, funguje na Wi-Fi aj Bluetooth, nabíja sa cez microUSB port a ustráži až 4 termosondy.

Hit tejto sezóny a delikátnu chuť mäska ktoré grilujete vám umožní – gril SmokeFire1

Spontánne rodinné kulinárske dobroty na terase či dopredu starostlivo naplánované záhradné večierky sa nikdy nezunujú. Dodajte vašej obľúbenej aktivite tento rok osviežujúcu podobu s puncom originality – siahnite po novinkách Weber.

Hit tejto sezóny a delikátnu chuť mäska ktoré grilujete vám umožní – gril SmokeFire1

Viac info na www.weberstephen.sk.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk