Interiér s radiátorom kreatívne

Spoločnosť Zehnder Group Czech Republic vyhlásilasúťaž pre architektov, dizajnérov, návrhárov interiérov a študentov 4. a 5. ročníka fakulty architektúry z ČR a SR.

Zadanie znie: Navrhnite interiér s dizajnovým radiátorom Zehnder Charleston a získajte hlavnú cenu v hodnote 7 500 € a ďalšie skvelé odmeny, ako sú mobilné telefóny iPhone, designové stopičky Vitra alebo stolné lampy Artemide.

Termín súťaže je do 31. Augusta 2018.

Ako sa dá prihlásiť do súťaže a čo je predmetom súťaže?

Pre vaše zaradenie do súťaže je potrebné zaslať 3 vizualizácie pohľadov alebo 3 rôzne náhľady do interiéru s pohľadom na radiátory alebo aj fotografie realizácií, kde bol použitý radiátor Zehnder Charleston.

Zehnder_charleston_volcanic_medium

Prezentácie je potrebné poslať vo formáte jpg alebo pdf , na e – adresu: info@zehnder.cz. Mail by mal byť označený názvom : firma_mesto _ meno _priezvisko. Podrobné podmienky nájdete na stránkách http://www.zehnder.cz/designcontest.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk