Komplexný stavebný systém HELUZ: uľahčite si výstavbu a získajte množstvo výhod

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., popredný výrobca špičkových tehelných produktov, dodáva na trh okrem tehál HELUZ Family 2in1 s najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami aj najkomplexnejší stavebný systém pre hrubú stavbu. Pri jeho zakúpení získate mnohé výhody.

SORTIMENT: Tepelnoizolačné tehly pre obvodové murivo, tehly pre nosné, priečkové a akustické murivo, keramické stropy a preklady, jedinečné nosné preklady pre vonkajšie tieniace systémy, keramické stropné panely a tehlové komíny. Všetko na jednom mieste. To vám umožňuje výrazne ušetriť čas a energiu, ktoré by ste museli investovať do ich nákupu od rôznych producentov. Pri zakúpení brúsených tehál na hrubú stavbu navyše získate tenkovrstvovú maltu alebo penu a zakladaciu maltu zadarmo.

PREČO JE KOMPLEXNÝ SYSTÉM DÔLEŽITÝ: Predovšetkým, komplexný stavebný systém umožňuje rýchlu, jednoduchú, presnú a v konečnom dôsledku lacnejšiu výstavbu. Použitím stavebných komponentov jedného výrobcu tiež ľahko docielite elimináciu tepelných mostov a zaistíte tým zníženie tepelných strát domu.

SLUŽBY A VÝHODY: V prípade záujmu vám poradíme pri výbere najvhodnejšej tehly pre váš rodinný dom. Samozrejmosťou je bezplatné vypracovanie cenovej ponuky. Pre zákazníkov sme pripravili aj šekovú knižku HELUZ, vďaka ktorej postavíte svoj dom výhodnejšie. Na webovej stránke www.heluz.sk nájdete nový blog s užitočnými radami, ktoré môžete využiť pri stavbe domu. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš online chat. Poradíme vám ohľadom materiálov, ale aj možností, ako výhodne nakúpiť, či získať iné benefity. Ak uprednostňujete telefonický kontakt, je vám k dispozícii bezplatná linka: 0800 106 206.

Viac informácií o našich produktoch, službách a výhodách nájdete na našej internetovej stránke.

www.heluz.sk

 

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk