Krása detailu strechy

Villatesta, s.r.o., je spoločnosť, ktorá je všeobecne známa ako dodávateľ najkvalitnejších strešných krytín na slovenskom trhu. Jej meno je tiež synonymum pojmu a slovného spojenia najkrajšie južanské krytiny s pôvabom francúzska.

Spoločnosť Villatesta sa v tomto roku rozhodla,
že svoje firemné krédo: „Ak kvalitná strešná krytina, tak jedine od Villatesta!“ – dostane do povedomia nielen odbornej, ale aj širokej laickej verejnosti.

Všetky prípravy na tohoročný veľtrh stavebníctva Coneco, mimochodom – Villatesta, s.r.o., už dlhé roky patrí medzi pravidelných vystavovateľov, boli podriadené a pripravované v duchu tohto kréda. Tí, ktorí navštívili tento výstavný stánok, mohli zažiť jedinečnú atmosféru harmónie krásy a kvality vo všetkých architektonických štýloch. A rovnako tak sa na vlastné oči presvedčiť, že slová najbohatší a najširší typový a farebný výber (67 typov a 142 farebných prevedení), v prípade tejto spoločnosti, nie sú iba prázdnou frázou.

Prepracovanosť detailov, vkusné a kvalitné prevedenie strešnej krytiny je rovnako hmatateľné ako aj v prípade keramických ozdobných prvkov od tejto spoločnosti. Žiaľ, v tomto kritickom ekonomickom období sa dostali úplne na perifériu záujmu dizajnérov, architektov i investorov. Pritom v mnohých prípadoch by boli priamo žiadajúcim prvkom na dotvorenie a dovŕšenie krásy strechy, a tým, samozrejme, aj stavby ako takej.

Tak ako každý rok aj v tomto roku Villatesta predstavila a prezentovala nové typy a nové odtiene farebnosti, ktoré sú priamym dôkazom toho, že najvýznamnejší inovátor, vo svetovom meradle medzi výrobcami keramických strešných krytín, zostáva verný svojmu menu a stále pracuje na zdokonaľovaní svojich už existujúcich produktov, pričom neprestáva pracovať na vývoji nových, ešte dokonalejších typov a palete farebností.

Okrem keramických strešných krytín, ako úplné novinky v portfóliu spoločnosti Villatesta, sa objavili a boli prezentované aj špeciálne keramické ozdobné strešné dosky rovné a oblúkové, ktoré vedia veľmi vkusne dopĺňať interiér domova.
Samozrejme, nezabudlo sa ani na exteriér stavby. A práve na umocnenie južanského vzhľadu stavby sú naj­ideálnejšími prvkami keramické ozdobné rímsy, o ktoré bol značný záujem aj zo strany návštevníkov stánku na výstave Coneco.
  
Snaha prezentovať tieto dokonalé produkty na patričnej úrovni najširšej verejnosti vyvrcholila v novom showroom-e v Bratislave, v Podunajských Biskupiciach, na Ul. Svornosti 42. Tu spoločnosť Villatesta v príjemnom prostredí, takmer na rozlohe okolo 3000 m2, ponúka možnosť všetkým záujemcom i odborníkom vychutnať si čaro týchto vysokokvalitných keramických strešných krytín z Francúzska v zaujímavej a atraktívnej kombinácii s fasádovými lícovými tehličkami a tehlovými zámkovými dlažbami od spoločnosti Rustique.

Odborné poradenstvo či pomoc pri riešení zložitých detailov, spracovanie vizualizácie sú samozrejmosťou a slúžia na uľahčenie práce pri rozhodovaní sa o finálnom dizajne strechy, ktorá vždy stojí v prvej línii pri ochrane stavby a, ako sa v odborných kruhoch hovorí, tvorí 70 % i viac z celkovej estetiky stavby.
Vzhľadom na to, že strecha je dominantným architektonickým prvkom každej stavby, je dôležité, aby bola vytvorená z najkvalitnejšieho materiálu pálenej keramiky, s najnižšou nasiakavosťou a sfarbená minerálmi, ktoré jej zaručujú stálofarebnosť. Túto technológiu ponúka na našom trhu jedine spoločnosť Villatesta, ktorá si kladie za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu v tomto segmente: „Ak kvalitná strecha, tak jedine od Villatesta!“

www.villatesta.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk