Kuchynská armatúra Dornbach

Kuchnská armatúra Sync nadväzuje na ikonický design veľkého výrobcu armatúr spoločnosti Dornbracht a spája vysoko  hodnotnú estetiku s prvotriednou funkčnosťou! Čo vás ako prvé zaujme, je matno čierny úchop odnímateľnej hlavice, ktorý je tepelne izolovaný a veľmi príjemne sa drží v ruke. Armatúra Sync ponúka použitie dvoch prúdov vody: jeden prirodzený, jemný, laminárny prúd pre štandardné umývanie riadu či listovej zeleniny a silný sprchový paprsok vody pre umytie silne znečieteného riadu. Dizajn tejto kuchynskej armatúry pripomína “labutí” krk a pre túto armatúru je charakteristický  kónický prechod medzi “telom” armatúry a výtokom. Kontúra hladkej ovládacej páky je ergonomicky navrhnutá pre komfortné a pritom jednoduché otvorenie či uzavretie vody aj mokrými rukami.

Sync

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk