Len dobrý recept nestačí…

Koreničky SEASON

Ak ste v našej tescomáckej ponuke márne hľadali ucelený sortiment koreničiek, tak máme pre vás skvelú správu. Koreničky sa vracajú v plnej paráde! A pretože čo zákazník, to iný vkus či priestor v kuchyni, k dispozícii je hneď niekoľko typov a variant. Aké jednoduché riešenie pre každého…

 

Koreničky na všetky spôsoby!

Naležato, nastojato, v úzkom alebo otočnom stojane, v poličke, v zásuvke, na kuchynskej linke alebo na jedálenskom stole. Tri, šesť, osem alebo hneď dvanásť. Biele alebo antracitové. Nový rad koreničiek SEASON má naozaj čo ponúknuť!

Koreničky sú vyrobené z odolného skla, stojan je z kvalitného plastu, každá korenička je dodávaná s viečkom s možnosťou použiť mleté i celé korenie.

 

Násypky pre vrecká s korením SEASON

Revolučný výrobok od Tescomy!

VRECKO s korením zastrihnite, vložte do neho násypku a priamo z VRECKA dochucujte jemne mletou paprikou, drveným majoránom alebo celým korením. Pohodlne a bez nechceného „prekorenenia“. Po použití násypku uzavrite a vrecko zaveste do otočného stojanu na lištu alebo vráťte do zásuvky.

Vďaka uzáveru korenie vo vreckách nevlhne, nezvetrá a nevysypáva sa. Pri každej násypke môžete zvoliť otvory pre jemne mleté, hrubšie alebo celé korenie.

 

Vynájdené a patentované v Tescome.

Rozprašovač na citrusovú šťavu VITAMINO

 

Jemnou tryskou rozprašovača ochutíte šaláty, ryby alebo vyprážané pokrmy rýchlo, úsporne

a pritom rovnomerne – bez prekyslených alebo neochutených súst. Rozprašovač aj

s nespotrebovanou šťavou môžete uložiť do chladničky, kde počká na ďalšie použitie.

Ochucujte rovnomerne!

 

Cedník s miskou VITAMINO

Veď to poznáte…

Oplachujete šalát alebo zeleninu pod tečúcou vodou, keď je všetko hotové, hľadáte vhodnú nádobu, ktorá „sedí“ pod cedník. Tescoma vyvinula kompaktné duo, ktoré všetky tieto problémy rieši úplne „vychytane“!

Plastová miska s vloženým cedníkom je ideálna na oplachovanie ovocia a zeleniny pod tečúcou vodou a ich servírovanie okamžite po umytí – nadbytočná voda jednoducho odkvapká do misky. Obe nádoby možno používať samostatne, misku na prípravu a podávanie šalátov alebo servírovanie ovocia, cedník na cedenie uvarených cestovín alebo zemiakov.

Cedník alebo miska? Oboje!

 

Lis na cesnak HANDY

Už nepotrebujete silu!

Tak to je skutočná „bomba“ medzi lismi na cesnak – bez použitia sily, úplne ľahko, rýchlo a len uťahovaním rukoväte vytvoríte, aj z niekoľkých strúčikov cesnaku naraz, ideálne hrubú cesnakovú drť. Revolučnému lisu nechýba ani praktické čistidlo so stierkou.

Koniec trápenia pri lisovaní cesnaku!

 

Plátkovacie strúhadlo

HANDY, nastaviteľné

Uhorky, mrkva, reďkovky, zemiaky a biele reďkovky alebo napríklad jablká – na plátky s hrúbkou 1, 2 alebo 3 ml presne, ako si budete priať. To všetko rý­ch­lo a bezpečne, vďaka mimoriadne ostrej čepeli z nehrdzavejúcej ocele a „zatláčadlu“pre plátkovanie malých kúskov zeleniny
aj ovocia.

www.tescoma.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk