Mountfield otvára novú predajňu v Prešove a zmodernizoval predajňu v Nitre

Spoločnosť Mountfield otvorí vo štvrtok 15. marca novú predajňu v areáli nákupného centra Solivaria v Prešove na Solivarskej ulici 1/C. Na zákazníkov čaká príjemný moderný interiér s celkovou plochou 1 350m2 a s 30 parkovacími miestami.

Prodejna Prešov 1prodejna Nitra- samoobslužný úsekNitra prodejna

Nové predajné centrum Mountfieldu nahradí pôvodnú predajňu umiestnenú na Duklianskej ulici, ktorá už nespĺňala súčasné kritériá kvalitného nakupovania. V lokalite známeho obchodného centra sa nachádzajú ďalšie obchody ako napríklad DM drogérie, Karcher, Kik, Pepco, Planeo elektro a ďalšie.

S modernizáciou a revitalizáciou predajnej siete sme začali už v roku 2016. Ich prvoradou prioritou je neustále zlepšovanie starostlivosti o zákazníka, o jeho komfort pri nakupovaní a s tým spojené rozširovanie služieb aj sortimentu produktov. Zväčšujeme predajné plochy, vylepšujeme interiérovú navigáciu, rozširujeme a modernizujeme servisné zázemie, skladové priestory, a to ako pre tovar, tak aj pre náhradné diely. V tomto roku plánujeme zmodernizovať či presťahovať celkom 20 predajní na Slovensku a v Českej republike,“ vysvetľuje predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodáva, že „počas slávnostného otvorenia predajne v Prešove v dňoch 15. – 17. marca bude všetok sortiment ponúkaný za polovicu ceny a ako prekvapenie dostane každý zákazník zadarmo fľašu exkluzívneho čilského vína“.

V rámci prebiehajúcej modernizácie všetkých predajní na Slovensku spoločnosť Mountfield po novom tiež zrevitalizovala predajňu v Nitre a vybudovala v nej samoobslužný úsek, ktorý už môžu zákazníci od marca využívať. Predajňa je umiestnená na Chrenovskej ulici v časti Nitra – Chrenová.

Snažíme sa vyberať pre nové predajne atraktívnejšie lokality, a to s ohľadom na súčasné trendy nakupovania – sústredenie obchodov do veľkých obchodných lokalít, čo je prepojené aj s väčšími parkovacími možnosťami. Vo všetkých našich nových predajných centrách máme už štandardne vybudovaný úsek samoobslužného predaja rýchloobrátkového tovaru a príslušenstva, ktorý sa nám veľmi osvedčil a šetrí zákazníkom čas. Samoobslužný systém ponúkajú obe spomínané predajne, ako nová predajňa v Prešove, tak aj modernizovaná v Nitre,“ dopĺňa riaditeľ divízie predaja spoločnosti Mountfield Luděk Lhota.

Mountfield má na Slovensku celkom 18 predajných centier. V minulom roku otvoril novú predajňu v Leviciach a zmodernizoval predajňu v Michalovciach. V tomto roku plánuje ešte modernizáciu predajného centra v Poprade.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk