Myslíme aj na vašich najmenších

Vybrať správnu detskú izbu je vždy výzva pre rodičov, bez ohľadu na vek ich ratolesti. Každý vek má však svoje požiadavky a prispôsobiť sa im, nie je vždy jednoduché. Detské izby, ktoré „porastú“, až z nich bude izba študenta – aj tak sa dá charakterizovať súbor nábytku pre vaše ratolesti od spoločnosti Decodom Topoľčany.

Hravé detské izby

Záleží nám na našich deťoch, preto chceme pre ne len to najlepšie. Pomôžeme vám vybrať správnu detskú izbu, ktorá sa prispôsobí každej požiadavke bez ohľadu na vek vašej ratolesti. S detskými izbami značky Decodom máte možnosť vyčariť úsmev na ich tvári. S naším nábytkom vytvoríte deťom kráľovstvo nie len pekné a praktické, ale aj bezpečné. Zaoblené hrany skriniek, bezpečnostné „nerozbitné“ sklá a certifikované, ekologicky neškodné materiály vám garantujú maximálnu bezpečnosť vášho dieťaťa. Už vám len zostáva vybrať si, či budete ladiť izbu vášho „drobca“ do oranžovej, modrej alebo zelenej farby. Zároveň oceníte možnosť zmeny pastelových farieb, ktoré sa páčili vášmu dieťaťu, keď malo päť rokov, za modernú drevitú farbu, keď sa zmení na študenta. Prejdite si ponuku našich hravých detských izieb a zistite, ako sa nám podarilo zjednotiť všetky tieto požiadavky.

Farebné oživenie modelu Funky prináša do detských izieb radosť a sviežosť prichádzajúcej jari. Dve farby korpusov a osem farieb dverí umožnia vytvoriť interiér vhodný pre chlapcov aj dievčatá. A nejeden z rodičov určite zatúži vrátiť sa do detských čias a mať presne takú istú detskú izbu. Vysoká variabilita skriniek vás nebude obmedzovať a môžete si vyskladať nábytok do tvaru podľa vašich individuálnych požiadaviek. Obmedzení budete len vašou fantáziou a rozmerom priestoru. Jednoduchý tvar dverí je nenáročný na údržbu a pôsobí nadčasovým dojmom. Všetky materiály použité pri výrobe sú zárukou dlhej životnosti.

Študentské izby

Vraví sa: „Malé deti – malé starosti, veľké deti – veľké starosti!“

Vybrať správnu detskú izbu je vždy výzva pre rodičov bez ohľadu na vek ich ratolesti. Každý vek má však svoje požiadavky a prispôsobiť sa im nie je vždy jednoduché. Preto pri výbere konkrétneho výrobcu hľadáte čo najširšiu ponuku typov, farieb, technického vyhotovenia a vysokej variability. So značkou Decodom to nie sú žiadne starosti! Zbalíte staré plyšové hračky do škatule, dokúpite „jednu – dve“ skrinky, zopár poličiek navyše, vymeníte novú posteľ, zväčšíte stôl, aby mal váš študent dostatok priestoru na štúdium, zábavu a oddych, a vysnívaná študentská izba je na svete. Základom tejto kreativity sú nábytkové zostavy POINT a POINT PLUS.

POINT sa dá charakterizovať ako solídny, kvalitný a nadčasový systém nábytku. V súčasnosti ponúka najkomplexnejší a najprepracovanejší systém regálov, skriniek, zásuviek, dverí a doplnkov na slovenskom trhu. Ponúka výber 6 výškových a 2 šírkových modulov regálov, farieb korpusov, 11 farieb predných plôch, 5 farieb doplnkových boxov, vhodne doplnených o osvetlenie políc a priestoru ník – každý sa teda dopracuje k želanému výsledku.

POINT PLUS nadväzuje na dlhoročné úspechy programu POINT. Jeho prívlastkom sú slová moderný, dynamický a svieži. „Hranatý“ dizajn, hrany ABS, moderné farby korpusov a dverí, imidžové prvky ako farebné boxy s osvetlením, to všetko podčiarkuje jedinečnosť programu. POINT PLUS je jednoznačne prvá voľba pre ľudí, ktorí si chcú svoje priestory zariadiť trendovo, ale zároveň i účelne. Systém ponúka na výber 5 výškových a 2 šírkové moduly regálov, 2 farby korpusov, 5 farieb predných plôch, 5 farieb doplnkových boxov. Pridanou hodnotou je možnosť doplnenia samostatných komponentov aj po uplynutí nejakého času. Vaši mladí študenti sa vám odvďačia dobrými výsledkami v škole.

Charakteristikou nábytkového programu Base sú moderné línie regálov v spojení s aktuálnymi tvarmi a materiálmi predných plôch – či už hliníkových rámov dverí, matných alebo i vysokolesklých povrchov, vhodne doplnených osvetlením. Máte možnosť výberu z 5 výšok a 2 šírok regálov, 3 farieb korpusov a v ponuke sú aj 3 farby predných plôch. V systéme je možnosť kombinovania predných plôch s programom POINT a POINT PLUS, a tak ich variácie poskytujú nekonečné možnosti pri vytváraní priestorov na bývanie.

Tirol – Nádych minulosti, súčasná kvalita

Nábytkové komponenty zo série Tirol ponúkajú rámový tvar dverí s hlbokým frézovaním, ktorý osloví každého milovníka vidieckeho štýlu. Nábytok síce dýcha vidiekom a čiastočne i minulosťou, vyniká však moderným spracovaním a precíznym vyhotovením, vďaka čomu vás bude tešiť a dobre vám slúžiť dlhé roky. Zaujímavou možnosťou je kombinácia tohto typu nábytku s modernými prvkami, napríklad rôznymi doplnkami, akými sú farebné vankúše alebo výrazné tapety s kockovaným vzorom.

Absolútna univerzálnosť

Nosnou devízou nábytkovej série Tirol je však jej univerzálnosť a možnosť použitia prakticky v ktorejkoľvek miestnosti v rámci domácnosti. Ak vás doslova očarí, nie je problém zariadiť ňou celý interiér. Od obývacej izby cez jedáleň a spálňu rodičov až po detské či študentské izby a predsieň. Výnimku pritom nemusíte robiť ani v prípade kúpeľne či pracovne. Aj tie možno zariadiť štýlovým nábytkom zo série Tirol. Ak vám na dosiahnutie dokonalého interiéru v jednom štýle chýba nenahraditeľná kuchyňa, aj tu pre vás máme riešenie. S nábytkovou sériou totiž plne, tvarovo, materiálovo i vyhotovením harmonizuje kuchyňa Katy z ponuky spoločnosti. Aktuálne veľmi obľúbenej otvorenej dennej časti prepájajúcej kuchyňu s obývacou izbou a jedálňou sa tak vonkoncom nemusíte vzdať.

Tri jedinečné dekory

Nábytková séria Tirol je dostupná v troch dekoroch, z ktorých si bezpochyby vyberiete – biela arctic, vanilka patina a dub pílený – schoko.

Rozjasňujúca biela

Biela je nositeľom čistoty a pokoja a nábytku vo vidieckom štýle vyslovene svedčí. Jej výhodou je, že priestor opticky zväčšuje a zároveň rozjasňuje. Biely nábytok je preto ideálna voľba aj do menších priestorov. Nemalým plusom je aj jeho veľká variabilita. K bielemu nábytku môžete zvoliť prakticky akékoľvek doplnky či farby stien. Ak na vás pôsobí chladne, zvoľte teplé alebo pastelové farby doplnkov a dekorácií, ktoré priestor zaručene zútulnia a opticky prehrejú.

Útulná vanilka

Vanilková farba navodzuje v interiéri pocit útulnosti a harmónie. Patinovaný vzhľad navyše dodáva nábytku punc jedinečnosti i minulosti. Interiér v tejto farebnosti navodzuje atmosféru blízku Provensálsku, vďaka čomu sa aj doma môžete cítiť takmer ako na dovolenke. K takto zariadenému interiéru voľte doplnky a dekorácie v zemitých, prípadne modrých odtieňoch. Vítaným spoločníkom môže byť napríklad aj výrazná vzorovaná tapeta.

Elegantné drevo

Farba imitujúca tmavé drevo vnesie do vášho domova eleganciu a punc luxusu. Počítať však treba s tým, že tmavý nábytok vie priestoru opticky ubrať na veľkosti. Dobrými pomocníkmi sú preto svetlé doplnky a dekorácie. Vítaným spoločníkom je napríklad aj vanilková sedacia súprava či svetlé kresielko s jemným vzorom, ktoré do inak jednotného priestoru vnesú trochu dynamiky. Zaujímavým ešte viac zjednocujúcim elementom môžu byť doplnky v rôznych odtieňoch hnedej.

Viac informácií o nábytkovej sérii Tirol ako aj kompletný prehľad produktov nájdete na www.decodom.sk. Navštíviť môžete aj niektoré z našich predajných miest.

Text a snímky: Decodom

www.decodom.sk

 

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk