Na Coneco s celou rodinou!

V dňoch 6. až 9. apríla 2016 sa uskutoční už 37. ročník veľtrhu Coneco, ktorý každoročne prináša nové trendy v stavebníctve a architektúre. Príďte sa pozrieť aj s celou rodinou na novinky a zájdite aj do stánku spoločnosti Leier, kde spolu s TV RIK na vás čaká veľa prekvapení.

Ak plánujete stavbu nového domu alebo máte pred sebou rekonštrukciu, oceníte, ak všetky stavebné materiály nájdete „pod jednou strechou“. Ušetríte tým nielen čas a nervy so zháňaním potrebného materiálu, ale nepochybne aj financie, pretože jeden spoločný dodávateľ môže poskytnúť lepšie finančné podmienky. Naviac máte istotu, že všetky komponenty budú „do seba pasovať“ a vy sa tak vyhnete možnému nesúladu stavebných prvkov. Práve preto je ideálnou voľbou spoločnosť Leier, ktorá poskytuje široký sortiment kvalitných stavebných materiálov pre kompletnú hrubú stavbu – od pivnice, studne, cez tehly, stropné systémy, komíny až po strešnú krytinu. V ponuke sú taktiež aj exteriérové prvky, s ktorými si dotvoríte okolie domu a záhradu, ako sú dlažby, ploty, ale aj protihlukové steny. Ak sa rozhodnete pre spoločnosť Leier, máte isté aj poskytnutie odborného poradenstva a zabezpečenie realizácie stavby prostredníctvom rokmi overených partnerov. Poďte sa teda pozrieť do stánku Leieru na tohtoročnom Conecu, kde sa dozviete bližšie informácie o produktoch aj výhodných veľtržných zľavách.

Leier spolu s TV RIK!

V zaujímavo riešenom stánku sa môžu deti zabaviť napríklad pri mega omaľovávanke, súťažiť o mega stavebnicu a popritom sledovať TV RIK. Dospelákov čaká zase súťaž o návštevu v TV JOJ a možnosť tiež získať skvelú zľavu na kompletný sortiment spoločnosti Leier.

Viac na www.leier.sk/coneco

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk