Nabudúce

Téma čísla
Chystáte sa tento rok stavať, či prestavovať? Je najvyšší čas, aby ste si premietli svoje predstavy do konkrétneho návrhu, projektu, stavebného plánu. V budúcom vydaní vám v téme čísla priblížime rôzne konštrukčné systémy na stavbu rodinného domu, stavebné materiály, omietky, cementy, technické zariadenia budov, návrhy, projekty…

Interiér
Kuchyňa je srdcom domácnosti. Ak sa chystáte zariaďovať či renovovať túto dôležitú miestnosť, mali by ste vedieť, že nie je kuchyňa ako kuchyňa a taká, ktorá spĺňa všetky požiadavky na účelnosť, praktickosť aj modernosť, je hotová veda. Viacej v budúcom vydaní na interiérových stránkach.

Záhrada
V záhrade je vždy čo robiť. Na jar treba myslieť na rýľovanie a sadenie, výsadbu stromčekov, kríčkov, ale aj výstavbu a úpravu chodníčkov a cestičiek, oporné múriky, palisády, terénne vlny, údržbu záhradných doplnkov… Aby jar ako najkrajšie ročné obdobie bola naozaj krásna aj v našej záhrade.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk