Nabudúce

Téma čísla
Fasády sú šaty domov, zvykne sa hovorievať. Vďaka zatepľovaniu domy opeknievajú, ale ide hlavne o úspory tepla a peňazí. Kľúčová je tzv. obálka domu, ktorú navonok vnímame ako fasádu. Témou budúceho čísla budú preto fasádne systémy, obklady, sokle, dekoračné prvky, povrchová úprava fasád a stien, materiál, štruktúra, nátery, farby…

Interiér
Hniezdočká lásky. Na ne, naozaj na miesto útulného bývania sa premenili neprívetivé podkrovia, ktoré v minulosti slúžili ako odkladiská nepotrebných vecí. Samozrejme, treba vedieť ako na to. Dozviete sa na interiérových stránkach.

Záhrada
V apríli už v záhradách rozvoniava jar a je v nich rušno. Niekto rád ošetruje stromy, iný dáva prednosť rýpaniu sa v zemi a sadeniu. Po zimných mesiacoch však nemožno zabudnúť ani na úpravu terénu. Pobyt v upravenom prostredí so zelenou trávičkou bude určite príjemný pre telo aj dušu.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk