Nabudúce

Téma čísla
Leto sa blíži, a tak témou čísla budúceho vydania DaB budú bazény. Dozviete sa o rôznych druhoch a prednostiach bazénov vytvorených buď v exteriéri, alebo v interiéri. Skôr však, než sa rozhodnete pre niektorý typ, mali by ste čo to vedieť aj o bazénových doplnkoch, hygienických prostriedkoch či slnečných kolektoroch. 

Interiér
Áno, nielen oblečenie podlieha módnym trendom, ale mení sa aj vkus toho, čím si zariadime interiér, aby sme sa v ňom cítili nielen pohodlne, ale aj príjemne. A tak sa na interiér zameriame práve z pohľadu módnych trendov.

Záhrada
Máj je najkrajší mesiac a aj v záhrade je máj nádherný. Je nielen mesiacom lásky, ale aj časom kvitnúcich stromov a sviežej zelene. Už tradične sa budeme venovať trávnikom a trávnatým kobercom, strojom na kosenie trávy a údržbu i závlahovým zariadeniam a čističkám.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk