NÁBYTOK BIG INN – NOVINKA NA SLOVENSKOM TRHU

Zariaďujete alebo rekonštruujete svoju kúpeľňu? Tak POZOR! Na trh mieri novinka – kúpeľňový nábytok vysoko komfortná zostava BIG INN, značky Dreja!

„Zostava BIG INN si úplne získa
vaše srdce. Disponuje vysokým stupňom komfortnosti, na ktorom sa podieľa systém tichého zatvárania soft closing alebo špičkové protisklzové podložky do zásuviek a ponúkne, doslova, závratný úložný priestor, ktorý je potrebný v akejkoľvek kolekcii nábytku do kúpeľne,“ vysvetľuje na úvod Ing. Zdeněk Blažek, manažér marketingu značky kúpeľňového nábytku Dreja, z produkcie tradičného českého výrobcu Dřevojas, v. d., a pokračuje: „Šírka skrinky začína na 555 mm, pričom jej maximálny rozmer je 1 205 mm – v tomto variante sú v skrinke osadené hneď dve umývadlá, čo je výborné riešenie pre veľkú rodinu, ktorá sa ráno stretáva v kúpeľni v rovnaký čas. Okrem čisto závesného vyhotovenia môžete nábytok kolekcie BIG INN postaviť na nožičky.“

DVE ZÁSUVKY… VEĽA MIESTA
Model BIG INN je dvojzásuvkový – po jeho otvorení vás ohromí veľkosť úložného priestoru… a vzápätí vám možno napadne, či sa v takom priestore dá udržať poriadok. Všetky predmety budú „stáť v pozore“ vďaka prehľadným doplnkovým organizérom a usporiadacím systémom. A ešte niečo navyše – Dreja ponúka tiež špeciálne protisklzové podložky z Japonska, ktoré vynikajú vysokou kvalitou, dizajnovým povrchom v šedom odtieni a rýchlou údržbou.

„Kolekcia BIG INN je veľmi pohľadná. Ide o jedno najvydarenejšie skĺbenie dizajnu a dokonalej funkčnosti vo všetkých detailoch. Skrinku s umývadlom je ešte možné doplniť vysokými skriňami a tiež vitrínovou skrinkou,“ vysvetľuje Ing. Zdeněk Blažek z Dreji, a dodáva: „Čerešničkou na torte sú ponúkané povrchové úpravy. Okrem nadčasového bieleho lesklého laku (zvoliť si môžete i ktorýkoľvek odtieň zo vzorkovníku farieb RAL alebo NCS) sú v ponuke i drevodekory orech, dub, breza, wenge, cafe alebo oregon.“
Pokiaľ vás rad nábytku BIG IN zaujal, inšpiráciu hľadajte na našej internetovej stránke.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk