Naše krédo je tradícia, rýchlosť, kvalita

Spoločnosť MPA drevodom s.r.o. získala prvé skúsenosti s výrobou, dodávkou a montážou rodinných domov v roku 1993. Prvé stavby realizovala vo Vrútkach, Trenčianskej Teplej a v Trenčianskych Tepliciach. Od roku 1994 pôsobila v Nemecku. Od roku 2000 realizuje svoje stavby pod značkou MPA.

Prvoradý cieľ spoločnosti MPA drevodom s.r.o. je spokojný zákazník. Znamená to ustavičnú spoluprácu so zákazníkom od prípravy prvej štúdie až po realizáciu. Neustále sa snažíme zapracovávať do svojho stavebného systému nové poznatky z odboru drevostavieb.

Ako každý, tak aj MPA drevodom s.r.o. si buduje svoje pevné miesto na trhu. Posledné roky sa snažíme pôsobiť hlavne v Trenčianskom regióne, kde naša spoločnosť realizovala už desiatky domov.

Spoločnosť MPA drevodom s.r.o. je dlhoročným členom Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky, sekcie drevostavieb. Je držiteľom certifikátu na svoj stavebný systém MPA. V blízkej dobe sa stane vlastníkom značky kvality drevostavieb. Dvakrát bola spoločnosť ocenená v súťaži Drevostavba roka. Za rok 2011 získala tretie miesto za stavbu v Kubrej a za rok 2014 za stavbu krytého bazénu v Považskej Bystrici.

V tomto roku sa spoločnosť zúčastnila na výstave Nábytok a bývanie v Nitre, kde sa v pavilóne „N“ prezentovala sekcia drevostavieb. Pre komplexnosť služieb pre zákazníka spoločnosť úzko spolupracuje s projektovou kanceláriou ACE HOME z Trenčína, ktorá ponúka všetky potrebné služby od vybavenia stavebného povolenia cez projektovú prípravu až po kolaudáciu.

V marci začala spoločnosť MPA drevodom s.r.o. výstavbu domu v Peťovke pri Motešiciach, na montáž je pripravený dom vo Veľkých Levároch a dokončujeme dom v Novej Dubnici. Do výroby je pripravený dom v Trenčianskych Tepliciach. V marci bol odovzdaný dom v Trenčíne na ulici k Dolnej stanici.

Krédom spoločnosti MPA drevodom s.r.o. je tradícia, rýchlosť, kvalita. Najlepším argumentom pre záujemcov o drevostavby sú vlastné realizácie. Budúci zákazníci MPA si môžu pozrieť domy v našom regióne, prípadne sa porozprávať s ich majiteľmi. Dozvedia sa, že sú prípady aj v našom okolí, keď realizačná firma nechala drevostavbu celú zimu bez strechy alebo zákazníkovi po uhradení zálohy na celý dom postavili len základy. To určite nie je prípad našej spoločnosti.

MPA drevodom s.r.o.

Farská 486 – Malý Kolačín

018 51 Nová Dubnica

mpadrevodom@gmail.com

www.mpa-drevodomy.sk

 

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk