Nemajte obavy o údržbu drevených okien

Makrowin výrobca kvalitných okiena dverí pre energeticky úsporné stavby RD rozširuje svoje ponuky na údržbu drevených okien. V rámci skvalitňovania služieb pre svojich ale aj iných zákazníkov pripravil e-shop, v ktorom nájdu záujemcovia všetko potrebné pre ochranu a údržbu svojich drevených a drevo-hliníkových okien ktoré chcú ošetriť svojpomocne.

Do e-shopu zaradili len spoločnosťou overené a odskúšané produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť, že budú prínosom pre ochranu povrchovej úpravy okien.
Nájdete v ňom prípravky na ošetrenie povrchovej úpravy vašich okien, olej na premazanie kovania vašich okien a vchodových dverí alebo otestované pásky pre ochranu povrchovej úpravy okien napr. pri maľovaní alebo omietaní.

Dohodli sme sa a postupne vám na našej stránke predstavíme ako jednotlivé produkty správne používať tak, aby vám vaše drevené okná dlhodobo slúžili k vašej spokojnosti.

Kliknutím na odkaz  prejdete do e-shopu:

https://www.makrowin.sk/obchod/

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk