Novinky

Toaleta s neuveriteľnými funkciami

Geberit Aqua Clean Mera je novinka v toaletách s integrovanou sprchou od spoločnosti Geberit. Ide o toaletu inovovaného tvaru s niekoľkými neočakávanými funkciami. Akonáhle vojdete do toaletnej miestnosti, tak sa rozsvieti diskrétne podsvietenie keramickej misy. Automaticky sa otvorí poklop toalety a zapojí sa vyhrievanie ergonometricky tvarovaného sedadla. Tiché odsávanie zápachu sa okamžite zapína pri prvom dotyku vášho tela so sedadlom. Hlavnou inovatívnou funkciou je však jemné osprchovanie tela po ukončení hygieny, a to technológiou WhirlSpray – dvoma jemnými tryskami, cez ktoré prúdi pulzujúci prúd prevzdušnenej vody. Táto sprcha má veľmi jemný sprchovací prúd vody. Jej prevádzku iniciujete pomocou diaľkového ovládača.
Novú úroveň intímnej hygieny predstavuje funkcia inteligentného sušenia teplým vzduchom z druhého ramena toalety. Teplota vzduchu sa počas sušenia jemne znižuje, a tak osušenie príslušnej časti tela je optimálne. Tvar keramickej misy je navrhnutý veľmi precízne s ohľadom na udržiavanie čistoty. Splachovanie TurboFlush je vďaka tvarovaniu vnútornej časti toaletnej misy veľmi tiché a účinné. Toaleta si teda zaslúžila ocenenie Red Dot Design Award 2015 za vynikajúci dizajn.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk