Novinky

Orava RM-1000 – extrahuje živiny, mixuje dobroty, slúži zdraviu

Extrahovanie pokladov z lona prírody aj z tých najťažšie dostupných častí ovocia a zeleniny môže byť len niekoľko sekundovou záležitosťou. Mixér Orava RM-1000, ktorý extrahuje živiny vysokovýkonným motorom s príkonom 1 000 W a až 20 000 ot./min., dokáže rozmixovať a rozsekať dary prírody tak, aby boli čo najľahšie stráviteľné pre telo a mali ste z nich maximálny úžitok. Zdraviu prospešné smoothies, detské príkrmy, osviežujúce long drinky, mliečne kokteily, ale aj ľahučké palacinkové cesto, nátierky či rafinované dipy pripraví bleskovo vďaka násade na mixovanie s až 6 špeciálnymi nožmi na extrakciu. Ak namiesto nej vložíte na motor mixéra násadu na mletie, na jemno pomelie kávu, korenie, orechy i semienka. Oceníte na ňom súpravu 4 prenosných plastových nádob na mixovanie – 2 s objemom 0,7 litra a 2 litrových, ktoré stačí po mixovaní odkrútiť, uzavrieť cestovným krytom a vyraziť so zdravým pulzujúcim pokrmom či smoothie drinkom, kamkoľvek sa práve ponáhľate. Kryt je vybavený zátkou na pitie, takže sa vám nápoj ani počas šoférovania nevyleje. Oceníte aj cediaci kryt slúžiaci ako sitko a kryt na sypanie namletých pochutín priamo do jedla.
www.orava.eu

Začnite šetriť vodu nad svojím umývadlom – s Kludi EcoPlus

Vedieť s vodou hospodáriť rozumne a využívať ju efektívne podľa konkrétnej potreby vám umožnia niektoré modely umývadlových batérií Kludi Zenta či Kludi Logo Neo. Sú totiž vybavené inovatívnou funkciou Kludi EcoPlus, zameranou na ohľaduplný postoj k prírodným zdrojom i šetrnosť pri šafárení s rodinným rozpočtom. Ak je páka batérie v základnej, stredovej polohe, tečie znej výlučne studená voda. Sú situácie, napr. pri napúšťaní vody na polievanie kvetín, keď predsa horúcu vodu nepotrebujete, tak prečo míňať energiu na jej ohrev? Ak zatúžite po teplej až horúcej vode, stačí  pootočiť páku zo základnej polohy do strany. Aké rýchle, jednoduché a – logické!
www.kludi.sk

VYSÁVANIE KONÍČKOM? ÁNO!  S ORAVA VY-240 A

Verili by ste, že aj vysávanie si možno obľúbiť ako každodenný šport? Presvedčí vás o tom bezvreckový tyčový vysávač Orava VY-240 A, ktorý v sebe kombinuje kvality klasického vysávača s ručným: je ľahučký, dobre sadne do ruky, možno ho používať v mini verzii aj s tyčou, aby ste sa vyhli zohýbaniu, ba dokonca s flexibilnou predlžovacou hadicou na spôsob klasického vysávača. Váži len 2 kilá, takže vám nebude zaťažko povysávať s ním nielen prach z klávesnice, ale aj väčšie koberce, pavučinu v rohoch, prach medzi matracmi, chlpy po domácich miláčikoch či s jeho pomocou poštekliť radiátorom rebrá. Ak by ste ho chceli používať dlhšie, oceníte praktický popruh na zavesenie na plece. Má príkon 900 W, sací výkon 130 W a tichú prevádzku. Funguje na zapojenie do siete – s takmer 5-metrovou  šnúrou dočiahne aj na tú najzastrčenejšiu smietku. Predáva Orava za 44,90 €.
www.orava.eu

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk