Nový rad intuitívnych spotrebičov Electrolux: Nech každý deň chutí lepšie

S novými intuitívnymi kuchynskými spotrebičmi Electrolux si skutočne vychutnáte varenie i pokrmy, ktoré si pripravíte.

Electrolux

Indukčné varné dosky majú všetko pod kontrolou a vďaka množstvu šikovných funkcií bude vaše jedlo vždy dokonalé – poznajú správnu teplotu na prípravu najrôznejších pokrmov, pamätajú si vaše obľúbené jedlá a perfektne spolupracujú aj s tichými odsávačmi pár. Smelo sa môžete pustiť aj do varenia metódou Sous-Vide, u ktorej je vyžadovaná konštantná riadená teplota. Tú bezdrôtová teplotná sonda automaticky postráži. Výsledný pokrm bude vždy presne podľa vašich predstáv.

Electrolux

Revolučná hĺbka umývačiek s vyberateľnou zásuvkou MaxiFlex ponúka väčšiu kapacitu. V praxi potom môžete umyť viac riadu naraz – od príborových súprav po objemné nádoby. Aj rozloženie umývačky môžete prispôsobiť tak, ako práve potrebujete. Umývačky riadu Electrolux s ovládaním QuickSelect ponúkajú jednoduché a intuitívne ovládanie pre úsporu času. Pred zapnutím umývacieho programu si možno jednoducho nastaviť čas, kedy potrebujete mať riad dokonale čistý, a umývačka vám automaticky ponúkne najrýchlejší a najúspornejší program. Navyše vie zdvihnúť dolný kôš do vyššej polohy tak, aby bolo vkladanie a vyberanie riadu pohodlné.

Electrolux

V nových chladničkách Electrolux zostanú potraviny a ingrediencie dlhšie čerstvé a v multifunkčných parných rúrach môžete variť, piecť aj grilovať s profesionálnymi výsledkami. Intuitívne parné rúry pridajú pri pečení správne množstvo pary, aby ste si mohli vychutnávať tie najdelikátnejšie chute. Navyše jednoducho vďaka technológii CookView® sledujete celý proces prípravy na svojom telefóne či tablete. Prostredníctvom mobilnej aplikácie stačí poslať parnej rúre recept s kompletným nastavením a nechať ju, aby dohliadla na celú prípravu. Fotky priamo z rúry možno ihneď zdieľať na sociálnych sieťach.

Electrolux

Či už vyhľadávate inovatívne technológie, spotrebiče vychádzajúce užívateľovi ústrety, pomoc pri rutinných úlohách alebo pôsobivý dizajn, z najnovšej ponuky intuitívnych produktov Electrolux si vždy vyberiete. www.electrolux.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk