Originálna krása

Originálny dizajn, originálne farebnosti, originálne spracovanie a komfort užívania, to sú sedačky, ktoré prichádzajú na náš nábytkársky trh. Sme nesmierne potešení, že vám môžeme predstaviť produkciu talianskej spoločnosti G-Experience, v exkluzívnom zastúpení pre Slovensko košickou spoločnosťou Pattern Room.

Už pri prvom pohľade na tieto exkluzívne sedačky, navrhnuté a vyrobené vyššie spomenutou talianskou spoločnosťou, sa neubránite pocitu, že všeobjímajúci, všepohlcujúci a fantáziu prebúdzajúci hlavný dizajnový prúd tejto série sedačiek si vás získa. Je to exkluzívny dizajn prinášajúci do našich domovov kreativitu, farebnosť a osviežujúce tvarové nápady zhmotnené v podobe sedačiek a pouffov. Riešenia a tvarovanie sú také originálne, že v súčasnosti nemajú konkurenciu. Spoločnosť Pattern Room je výhradným dovozcom a v tomto najfarebnejšom období roka sa pokúsi o etablovanie sa na slovenskom, českom a rakúskom trhu s exkluzívnym nábytkom.

Umelecké cítenie, fantázia snúbiaca sa s kreativitou a tvorivosťou autora dizajnu D. M. Gugliermetta sa nezaprú. Pretavené sú do každého jedného kusu sedačky ozvláštňujúcej osobitosť interiéru. Je jedno, či ide o súkromný obytný priestor, verejný priestor, či ide o sedačku do pracovného priestoru, dizajn je určený aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Tvar, materiál, ručné spracovanie a originalita sú zamerané aj na hľadanie hĺbky prežitkov a významov skrývajúcich sa za každým produktom. Vnemy nesmú byť degradované len na vizuálne zladenie doplnkov s tou či onou dominantou interiéru. Vnemy musia tvoriť atmosféru a tieto originálne „kúsky“ vám túto atmosféru doprajú.

Samozrejme, farebná škála ponúkaných modelov je nadštandardne široká. Ukrátená neostáva ani celková komfortnosť a ergonómia, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie pri každodennom používaní. Dizajnér, ale aj producent sú plne  stotožnení s myšlienkou, že nie je potrebné potešiť len oko, ale aj telo, ktorému tieto sedačky doprajú skutočný oddych a relax. Základ sedačiek je tvorený tvarovanou polyuretánovou penou, ktorá je veľmi príjemná a tvarove stála. Následná povrchová úprava poťahov s jemnou štruktúrou vytvorí jedinečné pocity. V harmónii a v súznení s estetikou vyhotovení jednotlivých tvarových riešení bude používanie sedačiek každodenným pôžitkom.

Spomínaný fakt pôžitku je zvýraznený využívaním materiálov z odevného priemyslu, čím autor zaisťuje nadštandardné pohodlie už samotnou textúrou, elasticitou a hrejivosťou použitých materiálov. To sa odráža v radosti plnohodnotne využívať tento invenčný, ale napriek tomu plne funkčný nábytok každodenne. Látkové poťahy sú upravené tak, že ich neznehodnotí ani náhodne vyliate víno či iný nápoj. Poťahy sú snímateľné, a tak ich vyčistenie je bezproblémové.
Zatiaľ sa tieto originálne sedačky predávajú cez web
www.exkluzivnesedacky.sk a formou osobného kontaktu. Spoločnosť v súčasnosti disponuje exkluzívnym zastúpením pre Slovenskú a Českú republiku ako aj Rakúsko. Originálne kusy je možné vidieť aj vyskúšať v reálnej podobe na výstavnej ploche na Kováčskej ulici v Košiciach.

Kontaktná mailová adresa, na ktorú môžete písať:
info@exkluzivnesedacky.sk alebo – telefonické
kontakty sú:
Róbert Palonder:
0907 022 898
Lucia Knappova:
0949 408 392

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk