Pomôžeme vám bývať lepšie a krajšie

Kúpa nového bytu, výstavba rodinného domu alebo prerábka už existujúceho bývania patria k zásadným krokom v živote človeka. Tou pomyselnou čerešničkou na torte, ktorá dá vášmu bývaniu tvár, by však malo byť zariadenie.

Je len na vás, aký štýl bývania si zvolíte a aké
zariadenie uprednostníte. Či budete bývať v bytovom alebo rodinnom dome, či sa rozhodnete pre moderný, rustikálny, mediteránny alebo vintage štýl svojho bývania. My sa postaráme o to, aby ste si bývanie svojich snov mohli zabezpečiť čo najvýhodnejšie. Najväčšia a najúspešnejšia stavebná sporiteľňa na Slovensku – Prvá stavebná
sporiteľňa – pôsobí na našom finančnom trhu už takmer 23 rokov. Za ten čas uspokojila viac ako dva milióny klientov a do bývania poskytla vyše 8,5 miliardy €. Jej úvery sú v súčasnosti ešte dostupnejšie ako v minulosti. Dokonca aj pre ľudí s nižšími príjmami. Presvedčte sa sami.

Šťastná sedmička
Výhodné úvery na zariadenie domácnosti do 7-tisíc € a so splatnosťou až 7 rokov PSS, a. s., poskytuje
už dávnejšie. V súčasnosti ich môže získať prakticky ktokoľvek. Nárok na takýto úver, ktorý netreba zakladať nehnuteľnosťou, majú naši sporiaci klienti, ale aj ľudia, ktorí zodpovedne splácajú, prípadne už splatili úver
v Prvej stavebnej sporiteľni či v akejkoľvek inej banke.
Poskytneme ho dokonca aj tomu, kto doteraz vôbec nesporil alebo nesplácal úver.

Bez bločkov a faktúr
Významnou prednosťou úveru na zariadenie domácnosti od PSS, a. s., je priaznivá úroková sadzba, ktorá sa nezmení počas celej doby splácania. Výhodou je tiež, že banka od vás nebude vyžadovať predkladanie bločkov ani faktúr.

Čo všetko si môžete kúpiť
S úverom na zariadenie domácnosti od Prvej stavebnej sporiteľne si môžete do svojho bytu alebo rodinného domu kúpiť prakticky čokoľvek. Napríklad nábytok do obývačky, spálne či detskej izby, kuchynskú linku, domáce spotrebiče každého druhu (pračku, chladničku, mikrovlnku, televízor, mixér, kávovar a iné), ale zabezpečiť si môžete napríklad aj nové podlahy, koberce či umelecké dielo.

Potrebujete viac?
V prípade, že na uskutočnenie svojich plánov potrebujete viac ako spomenutých 7-tisíc €, môžete siahnuť po našom úvere na bývanie. Bez predchádzajúceho sporenia na účte stavebného sporenia vám bez založenia nehnuteľnosti poskytneme až 15-tisíc €. To ale nie je všetko. Ak patríte k našim sporiacim klientom alebo splácate, resp. ste už splatili úver v PSS, a. s., či v hocijakej inej banke, môžete u nás požiadať o úver na bývanie až do výšky 45-tisíc € so splatnosťou až 30 rokov. Banka vám ho po zdokladovaní príjmu uvoľní aj bez zabezpečenia nehnuteľnosťou. Manželia alebo životní partneri nebudú potrebovať ani ručiteľa!

Ušetríte stovky eur
Tento typ úveru sa podobá na spotrebiteľské úvery, ktoré sa často využívajú na financovanie zariadenia alebo rekonštrukciu domácnosti. Jeho úroková sadzba je však dva až trikrát nižšia, čo sa pozitívne premieta do výšky mesačných splátok. Je zrejmé, že s týmto úverom ušetríte. Keďže ho nemusíte zakladať nehnuteľnosťou, nebudete potrebovať odborníka na vypracovanie znaleckého posudku na byt či dom. Vy však usporíte ešte viac ako peniaze v podobe množstva drahocenného času a trpezlivosti. Čo poviete, oplatí sa?

Požičiame vám aj viac
Špecialisti na financovanie bývania z Prvej stavebnej sporiteľne myslia na všetko. Aj na to, že by ste
mohli potrebovať viac ako spomenutých 45-tisíc €.
Napríklad, ak sa rozhodnete pre výstavbu rodinného domu alebo pre kúpu bytu v novostavbe. V tom prípade majú pre vás pripravenú pestrú paletu medziúverov zabezpečených nehnuteľnosťou do výšky 170-tisíc €, pre manželov a partnerov na jednu nehnuteľnosť až do výšky 340-tisíc €. Takýto úver vám PSS, a. s., poskytne dokonca aj bez predchádzajúceho sporenia na účte stavebného sporenia. Navyše, každý stavebný sporiteľ má po splnení vopred stanovených podmienok zákonný nárok na stavebný úver s nízkym úrokom, ktorý sa nezmení počas celej doby splácania.

Pripravte sa čo najlepšie
Pýtate sa, čo máte urobiť pre to, aby ste splnili podmienky na získanie stavebného úveru? Stačí len zodpovedne a pravidelne sporiť na svojom účte stavebného sporenia. Zmluvu o stavebnom sporení si v PSS, a. s., môže uzatvoriť každý. Pravda, potrebné je mať viac ako 18 rokov, ale vrchná hranica veku sporiteľa nie je stanovená. Vaše vklady na účte stavebného sporenia nadštandardne zhodnotíme s úrokom až 1,75 % ročne. Každý, kto sporí, má nárok na štátnu prémiu. Aj v tomto i v budúcom roku opäť v maximálnej výške až 66,39 €. Zaujímavá je tiež garancia úspor. Zákonná ochrana nasporených a zhodnotených prostriedkov na účtoch stavebného sporenia siaha až do výšky 100 tisíc €.

Postaráme sa o vás
Ak uvažujete nad ponukou Prvej stavebnej sporiteľne, poraďte sa v kruhu svojich najbližších a potom oslovte niektorého z tisícky obchodných zástupcov PSS, a. s., ktorí sú vám k dispozícii. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk alebo zavolajte na číslo 02/58 55 58 55. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek si poviete. Ak si to budete želať, prídu za vami hoci aj k vám domov.

Nezabudnite na poistenie
Obchodní zástupcovia
PSS, a. s., vám na požiadanie sprostredkujú aj:
 poistenie domu či bytu,
 poistenie domácnosti,
 kapitálové životné poistenie,
 pohrebné poistenie.
Vybavenie poistenia je jednoduché a je tu pre vás bez ohľadu na to, či ste alebo sa len plánujete stať naším klientom.

Niečo extra pre vaše dieťa
Uzatvorte svojmu dieťaťu zmluvu o stavebnom sporení Junior extra, chránenú extra istotou. Bezpečne mu na nej nasporíte do budúcnosti a pripravíte podmienky na výhodný úver. Zmluva pre dieťa do jedného roka je zdarma.

Tip pre vás
Množstvo ďalších užitočných rád a informácií, ako si zabezpečiť, resp. prefinancovať svoje bývanie na vás čaká v klientskom časopise PSS, a. s., DOMa. Jeho elektronickú verziu nájdete na stránke www.pss.sk, prípadne si ho stiahnite do svojho tabletu či mobilu cez Google Play alebo App Store.

Koľko vám požičiame bez založenia nehnuteľnosti
 do 15 000 € – medziúver aj pre úplne nového klienta
 do 45 000 € – medziúver pre klienta, ktorý sporí, resp. zodpovedne spláca alebo už splatil iný úver
 do 50 000 € – stavebný úver bez dokladovania výšky príjmu

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk