Pomôžeme vám bývať lepšie, bývať vo svojom

Máte vážny vzťah? Chcete si založiť rodinu, plánujete sobáš, spoločnú budúcnosť, príchod potomka na svet? S týmito životnými zámermi určite úzko súvisí aj úvaha o prvom vlastnom bývaní alebo o zásadnej prerábke toho súčasného.

Z potreby po novom alebo lepšom bývaní vyplýva snaha o čo najvýhodnejšie zabezpečenie si financií na jednu z najväčších investícií v živote človeka. Ponúk na trhu je viacero. Dôležité je však, dobre si vybrať. Určite výbornou voľbou je silný a spoľahlivý partner, akým bezpochyby je Prvá stavebná sporiteľňa. Najväčšia a najúspešnejšia stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom finančnom trhu už viac ako 23 rokov. Za ten čas uspokojila viac ako 2 milióny klientov a na bývanie poskytla takmer 9 miliárd eur. Jej úvery, predovšetkým tie, ktoré nie je potrebné zakladať nehnuteľnosťou, sú teraz ešte viac dostupné ako v minulosti a dokonca aj pre ľudí s nižšími príjmami. Presvedčte sa sami.

Bez založenia nehnuteľnosti
Je preukázané, že klienti, ktorí sa podieľajú na financovaní svojho bývania vlastnými peniazmi, pristupujú k splácaniu úveru zodpovednejšie. Aj preto PSS, a. s., dokáže po novom poskytnúť prostriedky bez zakladania nehnuteľnosti až do 50-tisíc € tým klientom, ktorí si na svojom účte stavebného sporenia už čosi nasporili. Stačí len, aby preukázali príjem, ktorý im umožní splácanie úverových splátok. Vieme však, že niekedy treba riešiť zabezpečenie nového alebo obnovu súčasného bývania okamžite. Preto banka poskytne financie do 45-tisíc € aj tomu klientovi, ktorý dosiaľ nesporil, ale zato zodpovedne spláca alebo už splatil úver v PSS, a. s., či v ktorejkoľvek inej banke. V Prvej stavebnej sporiteľni však pamätajú aj na tých, ktorí si doteraz nikdy nesporili na účte stavebného sporenia ani nikdy nesplácali žiaden úver. Tzv. neznámym klientom dokážu bez zakladania domu alebo bytu v prospech banky požičať do 15-tisíc €. Úroková sadzba týchto úverov je nízka a ich splatnosť môže trvať až 30 rokov. Výsledkom je naozaj priaznivá mesačná splátka.

Toto si môžete dovoliť
Vďaka tejto ponuke od Prvej stavebnej sporiteľne si dokážete naozaj zásadným spôsobom zmeniť svoje súčasné bývanie, prispôsobiť ho momentálnym potrebám či ho obnoviť podľa aktuálnych dizajnérskych trendov. Za poskytnuté finančné prostriedky si môžete kúpiť aj menší byt alebo rodinný dom. Samozrejme, v závislosti od lokality, veľkosti a veku stavby. A prípadne nimi tiež dofinancovať hypotekárny úver. Toto je ponuka, ktorú vám nepredloží hocikto. Pokojne si ju porovnajte s ponukami iných bánk.

S týmto úverom ušetríte
Úver od Prvej stavebnej sporiteľne, ktorý si nevyžaduje zabezpečenie nehnuteľnosťou, vám prinesie niekoľkonásobnú úsporu. Ušetríte na jeho mesačných splátkach. Sú totiž nižšie ako u porovnateľných spotrebiteľských úverov, ktoré sa najčastejšie využívajú na rekonštrukciu bývania. Ďalej, na poplatkoch za administratívu. Keďže úver netreba zakladať nehnuteľnosťou, nemusíte platiť za znalecký posudok, za vklad do katastra nehnuteľností ani za dodatočné poisťovanie nehnuteľnosti. A napokon, odbúraním administratívy ušetríte množstvo svojho času. Jeho hodnota je pre mnohých nevyčísliteľná.

Mysleli sme na všetko
V prípade, že potrebujete viac prostriedkov ako spomenutých 50-tisíc €, napríklad na kúpu väčšieho bytu alebo výstavbu nového rodinného domu, PSS, a. s., vám vyjde v ústrety. Avšak požičané prostriedky už treba založiť nehnuteľnosťou v prospech banky. Jednotlivcovi požičiame až do výšky 170-tisíc € a manželom na jednu nehnuteľnosť dokonca dvojnásobok, až do 340-tisíc €. Mimochodom, manželia resp. životní partneri nebudú potrebovať ani ručiteľa. A mysleli sme aj na to, že ak by ste náhodou po narodení dieťaťa „nestíhali“ splácať svoje úverové záväzky, poskytneme vám úľavu. Dôležité je, aby ste sa na PSS, a. s., obrátili do troch mesiacov od narodenia dieťaťa a banka vám umožní polročný odklad splátok.

Viac informácií vám ochotne a bezplatne poskytnú obchodní zástupcovia Prvej stavebnej sporiteľne. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek. Kontakty na nich nájdete na www.pss.sk alebo nám zavolajte na číslo 02/58 55 58 55.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk