Radi splníme vaše sny o novom alebo lepšom bývaní

Bývanie už od nepamäti patrí k základným ľudským potrebám. Keďže v mnohých prípadoch predstavuje najdrahšiu investíciu v živote človeka, jeho zabezpečeniu alebo skvalitňovaniu je potrebné venovať patričnú pozornosť.

Jeden z najvýhodnejších spôsobov financovania bývania

vyvinuli špecialisti v najväčšej a najúspešnejšej stavebnej sporiteľni na Slovensku. Je len na vás, či si na to svoje vysnívané najprv čo-to nasporíte alebo, hoci aj bez predchádzajúcej prípravy, siahnete hneď po úvere. Ak má byť vaša investícia do bývania väčšia, odporúčame niektorý z úverov na bývanie. Ak však uvažujete „len“ o nákupe nábytku, spotrebnej elektroniky, svietidiel či kobercov, v tom prípade je pre vás vhodný úver na vybavenie domácnosti. Ale poďme pekne po poriadku.

Pripravte sa čo najlepšie

Príprava financií na bývanie v Prvej stavebnej sporiteľni je bezpečná a efektívna. Vaše vklady na účte stavebného sporenia nadštandardne zhodnotíme s úrokom až 1,75 % ročne. Každý, kto sporí, má nárok na štátnu prémiu. Aj v tomto roku opäť v maximálnej výške až 66,39 €. Navyše, vklady stavebných sporiteľov sú chránené až do výšky 100 tisíc €. Zaujímavá je tiež garancia úspor. Zákonná ochrana nasporených a zhodnotených prostriedkov na účtoch stavebného sporenia siaha až do výšky 100 tisíc €.

Naozaj výhodné podmienky

Cesta k novému alebo lepšiemu bývaniu väčšinou vedie cez stavebný úver s nízkym a počas celej doby splácania nemenným úrokom. Stavebný úver až do 50 tisíc € netreba zakladať nehnuteľnosťou a banka nevyžaduje ani dokladovanie výšky príjmov. Po splnení podmienok a dosiahnutí dospelosti má naň zákonný nárok každý stavebný sporiteľ, či už ide o čerstvého maturanta alebo hoci aj o dôchodcu. Prednosti stavebného úveru oceňujú najmä mladí ľudia s nízkym príjmom a bez nehnuteľnosti na založenie úveru, ale aj tí starší, ktorí napríklad kvôli rekonštrukcii bývania nechcú zakladať úver v prospech banky svojím bytom alebo rodinným domom.

Niekoľko dobrých rád

Stavebné sporenie v PSS, a. s., je mimoriadne variabilné. Môžete si ho prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Sporiace zmluvy medzi rodičmi a deťmi sa dajú bezplatne spájať, vďaka čomu získate nárok na vyšší úver. Ak potrebujete prostriedky na bývanie skôr, ako splníte podmienky stavebného úveru, k dispozícii máte pestrú ponuku medziúverov. Tie najvýhodnejšie vám poskytneme s rovnako výhodnými podmienkami, ako majú stavebné úvery. Ak však potrebujete financie na bývanie okamžite, požičiame vám aj bez predchádzajúceho sporenia. A to až do výšky 170 tisíc €, manželom a partnerom dokonca až dvojnásobok.

Aj na vybavenie domácnosti

Myslíme však aj na financovanie zariadenia domácnosti. Začiatkom tohtoročného leta sme rozšírili ponuku tohto typu úveru tak, že oň môže požiadať nielen stavebný sporiteľ, ale prakticky ktokoľvek. Reč je o úvere až do výšky 7 tisíc € so splatnosťou maximálne 7 rokov a s nízkou úrokovou sadzbou už od 7,8 % ročne, ktorá sa nezmení počas celej doby splácania. Patrí k najnižším na trhu. A platí, že čím vyšší úver si klient zoberie, tým nižšiu úrokovú sadzbu naň získa. Výhodou je tiež, že nemusíte dokladovať účel, na ktorý poskytnuté prostriedky použijete. Oslobodili sme vás od otravného predkladania bločkov či faktúr. Pokojne si porovnajte naše úverové podmienky s konkurenčnými ponukami a presvedčte sa sami o ich výhodnosti.

Postaráme sa o vás

Je len na vás, ako sa rozhodnete. Poraďte sa v kruhu svojich najbližších a potom oslovte niektorého z tisícky obchodných zástupcov

Prvej stavebnej sporiteľne, ktorí sú vám k dispozícii. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk alebo zavolajte na číslo 02/58 55 58 55. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek si poviete.

 

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk