REVOlúcia pokračuje

Mediterran Slovakia, s.r.o., počas svojej štrnásťročnej existencie na Slovensku uviedol mnoho noviniek, medzi ktorými si každý našiel to svoje.

Kvalita a aktuálnosť zodpovedajú tradícii, na ktorú je Mediterran právom pyšný. Veď ručná výroba betónových škridiel začala v dielni Kolomana Meszárosa v slovenskej dedine Neded už v roku 1920. V okolí sú dodnes na strechách dedinských domov vidieť takmer sto rokov slúžiace „meszárosovské“ škridle. Po 2. svetovej vojne sa rodina vysťahovala do Maďarska a pokračovala v práci v mestečku Bóly. Na Slovensko sa značka Mediterran vrátila opäť v roku 2000.

Kvalitatívne vlastnosti dnešných moderných škridiel Mediterran sú určite rovnako výnimočné – boli a stále sú nenasiakavé, majú stálu farebnosť, sú schopné ochrániť voči rozmarom počasia, ich tvar je počas ich existencie stály a nemenný, sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu.

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., sa neustále zaoberá vývojom, inováciou či výrobou betónových škridiel a doplnkov, pričom sa snaží vyhovieť neustále sa zvyšujúcim nárokom. Vďaka tvrdej práci počas minuloročných letných mesiacov sa im podarilo úplne obnoviť sortiment produktov.

Na palete sortimentu betónových škridiel sa im tentoraz podarilo vytvoriť také odtiene, ktoré evokujú príjemnú atmosféru a dobrý pocit zo života. Takým odtieňom je napríklad višňovočervená, ktorá vyvoláva spomienky na posedenia s priateľmi pri dobrom víne, tehlovočervená, pripomínajúca nablýskané monoposty Ferrari, hnedá ako symbol kvalitnej kávy alebo carbon ako znak istoty a pevnosti.

Spoločnosť sa snaží vrátiť škridlám tú hodnotu, ktorú tu zanechali starí majstri, pričom výrobky spája so známymi, milými momentmi zo života a dynamikou dneška. Pri vývojových prácach využili aj cielený skupinový výskum, čo je v prípade rýchloobrátkového spotrebného tovaru takmer každodenným postupom, i keď v tomto priemyselnom segmente to je trochu nezvyčajné.

“Pri vypracovaní nových farebných odtieňov dominovali výsledky jedného výskumu, podľa ktorého najmä ženské zákazníčky túžia po tom, aby podobne ako v prípade farieb na vlasy, získali žiarivý a trvácny tón. Našou prvoradou preferenciou je preto kvalita a maximálna stálosť farby. Ak k tomu pridáme široký výber tvarov, spokojnosť zákazníkov je zaručená. Opýtali sme sa, vypracovali návrhy a nároky sme prevtelili do finálnej podoby,” prezrádza zákulisné informácie konateľ firmy. 

Mediterran Slovakia, s. r. o.
Veľká Farma, 925 84 Vľčany
Tel.: +421 31 779 49 42, Fax: +421 31 779 46 08
Email: marketingslovakia@mediterran.com
www.terran.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk