Rodinný dom – komplet od Leieru!

Pre ľudí, ktorí plánujú stavbu nového rodinného domu alebo ho zamýšľajú rekonštruovať, je veľkou výhodou, ak všetky potrebné stavebné komponenty nájdu na jednom mieste. Ušetria tým nielen čas, ale aj peniaze…

csorna 02 mg

Jeden spoločný dodávateľ všetkých stavebných prvkov umožní zákazníkom ušetriť čas aj nervy so zháňaním potrebného materiálu. Významným faktorom je však aj úspora financií, pretože dokáže poskytnúť lepšie finančné podmienky. Naviac získate aj istotu, že všetky komponenty budú kompatibilné a vy sa tak vyhnete možnému nesúladu stavebných prvkov. Takýmto dodávateľom je napríklad spoločnosť Leier, ktorá poskytuje široký sortiment kvalitných stavebných materiálov pre kompletnú hrubú stavbu – od pivnice, studne, cez tehly, stropné systémy, komíny až po strešnú krytinu. V ponuke sú taktiež aj exteriérové prvky, s ktorými si dotvoríte okolie domu a záhradu, ako sú dlažby, ploty, ale aj protihlukové steny.

Ak sa rozhodnete pre spoločnosť Leier, máte isté aj poskytnutie odborného poradenstva a zabezpečenie realizácie stavby prostredníctvom rokmi overených partnerov. Viac na www.leier.sk.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk