SanSwiss – dizajnové sprchovacie kúty Vaša kúpeľňa a jej zariadenie

Keď riešite usporiadanie Vašej kúpeľne, mali by ste zvážiť nielen výber obkladov a dlažby, sanitárneho vybavenia a doplnkov, ale aj umiestnenie vane a sprchovacieho kúta. Kúpeľňa totiž dnes už nie je len miestom očisty tela, ale vďaka vani či sprchovému kútu môže byť aj miestom Vašej relaxácie.

Keď si vyberiete vaňu, máme pre vás k nej ešte
jedno vylepšenie. Vďaka vhodne zvolenej vaňovej zástene si totiž môžete urobiť z vane zároveň aj sprchovací kút. Vaňová zástena môže vaňu uzatvárať úplne alebo len čiastočne. SanSwiss vyrába rámové aj bezrámové vaňové zásteny. Môžete si zvoliť aj spôsob zatvárania dverí.

Pokiaľ chcete k vani alebo miesto vane sprchovací kút, mali by ste si najprv premyslieť, či chcete postaviť sprchovú zástenu na dlažbu alebo na vaničku. SanSwiss vyrába moderné sprchové vaničky z liateho mramoru. Pri sprchovej zástene si môžete zvoliť buď rámový, alebo bezrámový variant. Okrem toho si vyberáte aj spôsob zatvárania dverí, prípadne pevnú „walk-in“ zástenu.

Sprchové kúty SanSwiss sa vyznačujú veľkou rozmanitosťou ponuky, a to ako v možnosti výberu rozmerov, tak technických riešení i použitého materiálu. Sprchové kúty sú elegantne riešené a vhodné pre každú kúpeľňu.

Užiť si pohodu, znamená staviť na osvedčenú kvalitu. Sprchové kúty SanSwiss si môžete prezrieť u všetkých dobrých predajcov. Tí vám tiež poskytnú všetky informácie o možnosti atypických prevedení, ktorými je značka SanSwiss preslávená.

Firma SanSwiss je špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Zásteny splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenie kúpeľní. Dodávajú sa ako v daných štandardných rozmeroch, tak v mnohých atypických rozmeroch a zvláštnych prevedeniach. Široká paleta výrobkov zahŕňa bezrámové, čiastočne rámové i rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov a kovania. Pri systémoch otvárania si zákazníci môžu vybrať medzi široko otvárateľnými krídlovými dverami, posuvnými alebo skladacími dverami s úsporou miesta. Riešením pre veľké kúpeľne sú pevné walk-in zásteny s širokým vstupom. Všetky zásteny SanSwiss sa štandardne dodávajú s antiplakovou úpravou Aqua-Perle, ktorá uľahčuje čistenie a údržbu.

Viac informácií nájdete na našich internetových stránkach:

www.sanswiss.sk

Whirlpool predstavuje novú generáciu pračiek

Nový modelový rad Supreme Care je vybavený špičkovými technológiami, nechýba ani obľúbený 6. Zmysel™.  Tieto práčky zodpovedajú najnovším trendom a požiadavkám moderných zákazníkov.

Spoločnosť Whirlpool, popredný svetový
výrobca a predajca domácich spotrebičov, uviedol na slovenský trh novú generáciu práčiek pod názvom Supreme Care. Vďaka sofistikovaným technológiám a intuitívnemu ovládaniu prinášajú revolučnú starostlivosť o bielizeň. Kľud, pohoda, moderný životný štýl a nestarnúci dizajn, to sú hlavné atribúty nových práčiek Whirlpool Supreme Care.

Tichá domácnosť
Nové práčky Supreme Care sú vybavené tými najtichšími motormi. V nižšej triede je to tichý BPM motor, do práčiek vo vyššej triede bol implementovaný úplne nový typ motora – ZEN. Ten vychádza z rovnomenného motora, už niekoľko rokov sa používa v prípade zhora plnených pračiek, ktorý bol vyvinutý v popradských laboratóriách spoločnosti Whirlpool. Motor je napojený priamo na bubon, bez použitia remenice, čoho výsledkom je mimoriadne tichá prevádzka bez vibrácií, či už počas prania alebo odstreďovania. Práčka je tak tichá, že sa viac nemusíte obávať prať ani počas noci. Tento motor je najtichší na trhu. (Technológia ZEN poskytuje najnižšiu hladinu hlučnosti na trhu. Náplň až 10 kg pri 1400 otáčkach za minútu – stav november 2014.)

Čisté a svieže každý deň
Technológia SoftMove™ prispôsobuje smer a rýchlosť pohybu bubna každej náplni tak, aby bolo pranie maximálne šetrné k vašim obľúbeným odevom, ktoré tak budú vyzerať ako nové oveľa dlhšie. Dopomáha k tomu aj extra šetrný patentovaný povrch bubna, ktorý redukuje oblasť kontaktného trenia o 60 %. Pokiaľ bielizeň nemôžete z práčky vybrať hneď po skončení prania, potom vás určite poteší funkcia FreshCare™, ktorá pomocou nepretržitého jemného pohybu bubna udrží sviežosť bielizne až do momentu, kým ju z bubna nevyberiete.

Praktický dizajn
Rovnako ako vynikajúcim výkonom a tichosťou vás nové práčky Whirlpool Supreme Care prekvapia svojím inovatívnym dizajnom. Na prvý pohľad vás potešia minimalistické a elegantné línie, ktoré vytvárajú jednoduchý a harmonický vzhľad. Dotykový displej je prehľadný a intuitívny. Dizajn má nielen estetický, ale aj praktický prínos pre zákazníka. Sklonený ovládací panel a centrálny otočný gombík
6. Zmysel™ umožňujú prehľadné, jednoduché a intuitívne ovládanie práčky jednou rukou. Široký vkladací otvor je zárukou jednoduchej manipulácie s bielizňou.

Šetrné nielen k oblečeniu, ale aj k prírode
Práčky sú zaradené do najvyššej energetickej triedy s energetickou efektívnosťou až A+++ mínus 50%, čo znamená, že dosahujú ešte vyššiu úsporu energie ako modely v energetickej triede A+++.

www.whirlpool.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk