SanSwiss – inovácie pre zákazníkov

SanSwiss – už 15 rokov vyrábame v Českej republike sprchové kúty a zásteny. Každý rok inovujeme naše výrobky tak, aby boli pre našich zákazníkov ešte zaujímavejšie a užívateľsky príjemnejšie.

V tomto roku sme pripravili tieto novinky:

Najviac tohtoročných inovácií je v rade PUR. Novinkou je model PU31 – jednokrídlové dvere s pántom pri stene a pevným dielom v rovine. Pri výrobku PDT4P – samostatne stojace bočné steny, do ponuky sme pridali sklo 66. Ide o sklo, ktoré má v prostrednej zvislej tretine zrkadlovú plochu.

Najzaujímavejšou novinkou je ale bezpochyby PURmax. Ide o ponuku vybraných modelov série PUR s atypickými rozmermi až do výšky 2300 mm vo vyhotovení s L-kovaním. Pri rozmeroch nad 2000 mm je zároveň zameranie zdarma.

Ďalšia zaujímavá novinka sa týka radu Melia. Inovovali sme tvar pántov. Tieto dizajnové pánty podčiarkujú čisté línie celého radu. Pri tejto celej sérii ponúkame pre zákazníkov taktiež zameranie zdarma.

V sérii TOP-Line sme pridali do ponuky sklo 49 – satén. Toto sklo je možné objednať so všetkými výrobkami tohto radu s výnimkou štvrťkruhov.

Zároveň ku všetkým sprchovým kútom SanSwiss je záručná lehota 2+3 roky pri splnení záručných podmienok.

www.sanswiss.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk