Snehová nádielka vás neprekvapí

K zimným mesiacom snehová nádielka patrí. Tá nás vie

potrápiť“ ako ju „upratať“. Vyberte si, možností odpratávania snehu je niekoľko.

foto 1

Dobre pripravených Vás nezaskočí čerstvý prašan ani hlboké záveje. Na fotografii snehová fréza Toro PowerMax 826 OEV

Pustite naň frézu
S využitím snehovej frézy strávite odpratávaním snehu podľa testu až 20x menej času ako s lopatou v ruke. Široká ponuka snehových fréz na trhu zahŕňa skromné ​​modely pre upratovanie tesného okolia vstupu do domu, výkonné stroje pre odpratávanie ciest aj tie profesionálne do horských podmienok. Dobre teda pred kúpou snehovej frézy zvážte, kde a ako často ju budete využívať.

Ide Vám predovšetkým o upratovanie priestoru pred vstupom do domu alebo do garáže? Vyberte si snehovú frézu s tichým elektromotorom. Bude Vám potom postačovať len dosah elektrickej zásuvky. Takáto fréza má nízku hmotnosť a malé rozmery, vďaka ktorým sa skvele ovláda. Vpred sa pohybuje sama otáčaním gumeného snehového „šneku“- závitovky.

foto 2

Odhod snehu z prístupovej cesty hladko zaistí jednostupňová benzínová snehová fréza Toro Quick Clear CCR 6053 R

Na odstránenie snehu z povrchu chodníka alebo dvora poslúži lepšie fréza benzínová. Pokiaľ je sneh čerstvý a pohybujete sa na pevnom povrchu, postačí model s jednostupňovým odhodom snehu. So sprevádzkovaním stroja zvyčajne pomôže elektrický štartér a potom sa môžete pustiť do akcie. Lepšie povedané, do akcie sa môže pustiť fréza, ktorá je vpred poháňaná otáčaním závitovky a súčasne vyhadzuje až 900 kg snehu za minútu otočným tunelom do vzdialenosti niekoľkých metrov.

foto 3

Aj robustné záveje spoľahlivo zdoláte s dvojstupňovou benzínovou frézou Ariens Compact 24 E

Odfúknite ho silou víchrice
Nechcete ťahať frézu z garáže kvôli troche prašanu? Siahnite po ľahkom a praktickom AKU fukári, ktorý sa na rozfúkanie snehu z dlažby môže hodiť. Akumulačné technológie sú tiché, ekologické a úsporné. AKU stroje vyžadujú len minimálnu údržbu a pohybovať sa s nimi môžete samozrejme bez obmedzenia káblom od zásuvky. Výkonný AKU fukár, ktorý dosahuje rýchlosť vzduchu až 150 km / h, poteší moderným dizajnom a ergonomicky tvarovaným madlom. Výkon je možné regulovať v značnom rozsahu, prevádzková doba na základe toho dosahuje až 60 minút. Okrem fukára nájdete v ponuke Mountfieldu ďalšie 4 AKU stroje, pre ktoré stačí jediná batéria s nabíjačkou.

foto 4

AKU fukár je skrotenou víchricou vo Vašich službách.

A cesta za snehovými radovánkami je voľná!

foto 5

Hrablo na sneh
Viac o týchto produktoch nájdete na stránke: http://www.mountfield.sk/

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk