Stierka súčasnosti? Ako z betónu

Na to, aby vaša obývačka či predsieň dýchala sviežosťou a moderným trendom, nemusíte hneď vynaložiť nekresťanské peniaze či zháňať predražených odborníkov. Dnes už to bez problémov zvládnete aj sami.

Obyčajné omietky sú v bytoch a domoch síce nevyhnutnosťou, avšak dekoratívne omietky dodajú vašej domácnosti jedinečný vzhľad a charakteristický ráz. Pre niekoho na pohľad chladný, pre iného práve tým zaujímavý je betón. Nemusíte však hneď siahať po naozajstnom betóne. Jeho vernou kópiou sú mnohé moderné stierky.

Primalex Beton

Prekvapila ma jednoduchá aplikácia a ľahkosť prípravy rôznych betónových efektov. Materiál je pro natónovaní pripravený k okamžitému použitiu, bez potreby riedenia, či zmiešavania viacerých zložiek,“ uvádza Jaroslav Nitschneider technicko-obchodný zástupca spoločnosti PPG.

Pre interiéry zariadené v modernom looku, napríklad momentálne veľmi populárnom industrial štýle, sú obľúbené dekoratívne omietky so vzhľadom surového kovu.

Primalex Beton

Primalex uvádza Beton efekt

Ak rozmýšľate, ako dodať vášmu príbytku, kancelárii či dokonca aj kaviarni originálny industriálny punc, skúste si predstaviť steny, ktoré vyzerajú ako betón. Primalex Beton efekt je vnútorná stierka, ktorá sa aplikuje prostredníctvom hladidla. Nejde však o farbu na betón.

Primalex Beton

Novinka je vyvinutá v spolupráci s odborníkmi, počas jej vývoja sa vykonávali tiež aplikačné testy s profesionálnymi zákazníkmi. Bázu môžete tónovať až do 5000 rôznych odtieňov, Primalex vám však ponúka 6 efektov, ktoré sú v súčasnosti najviac trendové. Či už si na svojej stene predstavujete vzhľad hladkého liateho betónu, hrubého industriálneho betónu alebo sa vám pozdáva zalakovaný povrch za kuchynskou linkou, môže byť práve táto novinka pre vás vhodným riešením.

Túto zmenu zvládne aj laik – pozrite si krátky videonávod, ako jednoducho naniesť Primalex Beton na stenu vašej obývačky TU.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk