VINYLSTEP elegantné, odolné a tiché schody

Schodisko je spojovacím článkom medzi podlažiami, a preto by malo spĺňať základné funkčné, bezpečnostné a estetické požiadavky. V súčasnej dobe to už nie je len prostriedok, ktorý umožňuje pohybovať sa hore a dole. V modernom interiéri je povýšené na výrazný estetický prvok.

Pretože ide o najfrekventovanejší priestor v byte, tak by malo vyhovovať nielen rozmerom, tvarom, ale aj povrchovou úpravou. Zaujímavou novinkou na trhu sú vinylové schody, ktoré spĺňajú požiadavky kladené na súčasné schodisko. Moderný vzhľad, vysoká odolnosť, protišmyková úprava, príjemný teplý materiál, bezpečné oblé hrany. 

Rovnako ako podlahy VINYLCORK aj schodiskový profil sa skladá z vinylu, 2 vrstiev korku 

a HDF dosky. Vďaka tejto kombinácii sú schody VINYLSTEP mimoriadne odolné a tiché. Vzhľadom na to, že sú profily vyrobené z rovnakého dekoru ako podlaha, nebude problém dosiahnuť jednotný vzhľad podlahy a schodiska. Schody obložené schodiskovým profilom VINYLSTEP nepraskajú ani nevŕzgajú pri chôdzi a sú odolné proti poškriabaniu a oderu. Taktiež široká škála farebných dekorov dodá schodisku charakter a môže tak byť dominantou interiéru. Vybrať si môžete z 39 rôznych farebných dekorov, ktoré majú vysokú farebnú stálosť.

Vinylové obloženie schodov pre nové aj pôvodné schodisko

Každý schodový profil je vyrobený z jedného kusu vinylcorku, z rovnakého materiálu ako podlahy VINYLCORK. Schodovým profilom z vinylcorku si môžete nechať obložiť nielen nové schodisko, ale aj staré a problémom nie sú ani nadštandardne široké schodiská. Vlastnosti, ktoré oceníte, sú elegantné prevedenie hrán, vysoká farebná stálosť, odolnosť voči poškriabaniu. Uvidíte, že vás pohodlná chôdza po vašom pôvodnom rozvŕz­ganom schodisku milo prekvapí. Viac infomácií o vinylovom obložení schodov získate na www.korok.sk.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk