Všetko začína pri riade

Základom každej kuchyne je riad, s tým budú súhlasiť určite všetci. Ale pozor: Nie je hrniec ako hrniec! Naše prababičky používali kameninové a medené kastróly, ktoré postupne vystriedal liatinový, hliníkový alebo smaltovaný riad. Dnes je absolútnou špičkou medzi materiálmi kuchynských potrieb nehrdzavejúca oceľ 18/10. A práve z nej sme pre vás vyrobili luxusnú „prezidentskú súpravu“.

Súprava riadu PRESIDENT, 10 dielov
Elegantná, nadčasová a hlavne praktická – to je najvýstižnejšia charakteristika novej desaťdielnej súpravy nerezového riadu PRESIDENT. Úchytky všetkých hrncov, rajníc a pokrievok riadu PRESIDENT sú vodotesné a po umytí v umývačke alebo v dreze z nich nevyteká žiadna voda! Súčasťou rajnice je lievik a špeciálna pokrievka pre ľahké cedenie. Navyše majú všetky riady vo vnútri stupnicu. Vyrobené sú z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10, s masívnym sendvičovým dnom. Riady sú vhodné na všetky typy sporákov, vrátane indukčných.
Elegantné, nadčasové, praktické!

Wok PRESIDENT, ø 32 cm
Vyprážanie, varenie aj naparovanie! Luxusný celonerezový wok poteší všetkých milovníkov exotických pochúťok. Pripraviť v ňom možno totiž prakticky čokoľvek – od vyprážaných kreviet, zeleninových a mäsových zmesí, rýb varených v pare až po tradičné „dumplings“, teda plnené mäsové taštičky. A to presne tak, ako to robia majstri ázijskej kuchyne! Nádoba woku PRESIDENT je celá vyrobená z trojvrstvovej nerezovej ocele a má vysoko klenutú pokrievku s možnosťou regulácie pary. Súčasťou tohto luxusného výrobku je aj kuchárka so siedmimi originálnymi ázijskými receptami.
Rozumie tajom ázijskej kuchyne!

Tlakový hrniec PRESIDENT DUO, 4,0 a 6,0 l
Obľúbený tlakový hrniec prémiového radu President sme rozšírili o ďalšiu nádobu a univerzálnu sklenenú pokrievku! To umožňuje použiť obe nádoby podľa potreby ako tlakový hrniec alebo na klasické varenie so sklenenou pokrievkou. Spolu s nerezovým sitom má teraz varenie v tlakovom hrnci PRESIDENT DUO takmer neobmedzené možnosti. Jednoduché nastavenie tlaku zvolením príslušného symbolu na patentovanom regulátore IDEALCOOK je samozrejmosťou rovnako ako hladké otváranie a zatváranie tlakového hrnca, ktoré zvládnete len jednou rukou. O bezpečie sa starajú štyri na sebe nezávislé poistky. Tlakový hrniec
PRESIDENT DUO je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Vhodný je na všetky typy sporákov, vrátane indukčných. A to najlepšie na koniec… Obe nádoby možno po použití vložiť do seba, čo vám ušetrí veľa miesta v kuchyni!
Ideálny prezidentský pár!

Súprava riadu ULTIMA, 10 DIELOV
Predstavujeme luxusnú desaťdielnu súpravu hrncov, kastrólov a rajníc ULTIMA, ktorú sme prepracovali do posledného detailu. Výsledkom je celkom nový systém regulácie pary a cedenia, ktorý dopĺňa šikovný spôsob odkladania pokrievok v priebehu varenia a odkladania kuchynského náradia do rukoväte rajnice. Riad ULTIMA má extra silné sendvičové dno, stupnicu pre ľahké odmeriavanie a úchytky z mimoriadne odolného plastu, ktoré nepália. Riad je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Vhodný je na všetky typy sporákov vrátane indukčných aj do umývačky riadu. Extra predĺžená záruka 5 rokov!
Objavte štyri plusy pre varenie!

Viac informácií o výrobkoch nájdete na

www.tescoma.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk