Vyšší komfort bývania a zdravšia domácnosť s dotáciou

Máte doma strešné okná?Výborne, ste o krok bližšie k zdravšej domácnosti. Do domácnosti privádzajú dvakrát viac denného svetla ako fasádne a umožnia aj rýchlejšie a efektívnejšie vetrať. Nepotrebujú však po rokoch zmenu?

Jesenná dotácia na strešné okná od spoločnosti VELUX vám umožní strešné okná nielen výhodnejšie vymeniť za novšie, ale aj doplniť o príslušenstvo, ktoré vám vylepší komfort bývania. Získate tak nielen viac svetla, čerstvého vzduchu, ale aj pohodlie, a to všetko za menej peňazí.

Vyšší komfort bývania a zdravšia domácnosť s dotáciou od Velux, stresne okna 2

Dostupná elektrifikácia

Pre zdravé vnútorné prostredie v domácnosti nestačí strešné okná len vlastniť. Čerstvý vzduch by ste mali cez nich pustiť do domácnosti aspoň dvakrát denne na 10 až 15 minút. Vedeli ste, že okná a rolety  môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania? Výrobky so systémom VELUX INTEGRA® sú poháňané elektrinou, takže okná otvoríte, zatvoríte alebo zatienite komfortne pomocou diaľkového ovládania. Oplatí sa ich nainštalovať na zle prístupných miestach, ale nielen tam – určite oceníte aj dažďový senzor, ktorý okno automaticky zatvorí hneď, keď začne pršať.

Ak elektricky ovládané okná nevlastníte, je možné diaľkové ovládanie jednoducho a rýchlo nainštalovať dodatočne. Modely strešných okien VELUX s horným ovládaním je možné doplniť o cenovo dostupnú sadu, ktorá zabezpečí ich elektrifikáciu. Doplnková sada je k dispozícii nielen v elektrickom, ale aj solárnom variante, ktorý si nevyžaduje prívod elektrickej energie. To ocenia najmä majitelia strešných okien, ktorí pri ich inštalácii nad elektrickým ovládaním neuvažovali alebo u nich nie je možné elektrinu k oknám priviezť.

Vyšší komfort bývania a zdravšia domácnosť s dotáciou VELUX ACTIVE 1

Dokonalý komfort s dotáciou

Najmodernejšie technológia už však zašli aj ďalej ako k elektrickému ovládaniu. Zdravé vnútorné prostredie dosiahnete vďaka inteligentnému systému VELUX ACTIVE bez toho, aby ste museli myslieť na to, či treba vetrať alebo tieniť. VELUX ACTIVE je možné hneď pripojiť k elektricky ovládaným strešným oknám a roletám z radu VELUX INTEGRA®. Jeho veľkou výhodou je jednoduchá inštalácia (jednotku kontroly vnútornej klímy možno nainštalovať bez akejkoľvek odbornej pomoci) a teraz navyše aj výhodná cena.

Jesenná dotácia spoločnosti VELUX je odstupňovaná: od 40 € za nákup ručne otváraného okna VELUX, 80 € za diaľkovo ovládané okno VELUX INTEGRA® až po zostavu inteligentného okna s balíčkom VELUX ACTIVE s celkovou úsporou až 100 €. Dotácie môžete čerpať aj v prípade, že už strešné okno VELUX máte a nepotrebujete ho vymeniť za nové, len ho pre svoje väčšie pohodlie chcete premeniť na diaľkovo ovládané. V tomto prípade môžete pri oknách vyrobených od roku 2013 počítať s dotáciou 40 € na kúpu dodatočného motora (s elektrickým alebo solárnym napájaním). Ďalších 20 € dostanete späť za nákup inteligentného automatického ovládania strešných okien a roliet VELUX ACTIVE.

Výhodne nakupovať môžete od 1. septembra do 31. októbra 2020. Podmienkou je zaregistrovať sa do konca septembra na stránke www.viacsvetla.sk , kde nájdete aj kompletné podmienky akcie a návod, ako pri zakúpení strešných okien VELUX postupovať.

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk