Zamilujete sa do nich na prvý pohľad

Vyrábať kuchynský nábytok na mieru vkusu širokej zákazníckej klientely si vyžaduje precíznu prípravu a následne kvalitné technické a technologické spracovanie.

Slovenský výrobca nábytku spoločnosť Decodom z Topoľčian si už dlhé roky udržuje vedúcu pozíciu v tomto segmente nábytkárskej výroby. Kuchyne patria medzi jeho „top“ výrobky a ich vývoju sa venuje samostatné oddelenie.

Najväčší výrobca nábytku na Slovensku nepoľavuje zo svojich aktivít, a tak, aby uľahčil svojim zákazníkom pri vytváraní kuchynskej vízie, ponúka na svojej internetovej stránke program pre návrh „vašej“ kuchyne na mieru. V tomto programe, ktorý nájdete na stránke www.decodom.sk, je farebný konfigurátor, kde si naprojektujete kuchyňu podľa vašich predstáv. Pre 19 druhov kuchýň ponúka tento program desiatky farebných variácií pre podlahu, predné plochy zásuviek a dvierok, korpusy, steny a pracovné dosky v matnom alebo vysokolesklom vyhotovení.
Druhou možnosťou vytvorenia kuchyne na mieru je návšteva kuchynských štúdií Decodomu. Tu má záujemca možnosť inšpirovať sa, nakoľko v sieti predajní je vystavených 390 kuchýň Decoplan. V ponuke
individuálnych návrhov je k dispozícii 21 modelov kuchýň Decoplan v 295 farebných vyhotoveniach
predných plôch. Všetky kuchyne sa vyrábajú na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka, ktorý
tak dostane originálnu kuchyňu, odzrkadľujúcu jeho individualitu. Vybrať si tú správnu je pre zákazníka veľmi príjemným zážitkom.

Značku Decodom si zákazníci spájajú s kvalitným slovenským výrobkom. Pri kúpe sa často pýtajú na pôvod nábytku, čo urýchľuje ich rozhodovanie. Je to tým, že spotrebitelia sa boja kupovať nábytok zo zahraničia, pri ktorom nemajú záruku servisu a nepoznajú pôvod vstupných materiálov.
Hlavným trendom vo vývoji nábytku je poskytnúť univerzálne riešenia v oblasti dizajnu aj materiálu a individuality zákazníka – teda zariadiť celé bývanie na jednom mieste a od jedného výrobcu jednou nábytkovou sériou. Tomuto cieľu a požiadavkám zákazníkov je podriadená aj výroba v Decodome. Už pri návrhu nového modelu nábytku sa berie ohľad na to, že k nemu bude potrebné dodať aj ďalšie doplnky, napr. stolík, regály, police a podobne. Firma sa snaží o to, aby si zákazník mohol zakúpiť zo série nábytok do každej izby na jednom mieste a nebol nútený hľadať vhodný doplnok u konkurencie.

V časoch globalizácie trhu a vstupu mnohých nadnárodných podnikov na Slovensko je problematické nájsť »čisto« slovenskú firmu, ktorá je rozsahom podobná našej. Z tohto dôvodu sa „decodomáci“ vysokou kreativitou návrhov a kvalitnou výrobou snažia  presadiť sa u slovenských zákazníkov aj poukázaním na podporu domáceho výrobku.
Za svoju 16-ročnú existenciu sa tak nábytok z topoľčianskej spoločnosti Decodom stal súčasťou mnohých slovenských, ale aj zahraničných domácností.

Viac informácií nájdete na http://www.decodom.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk