Zrubový dom Lucia a rodinný dom Hamuliakovo

Firma DREVODOM ORAVA, ktorej dva projekty rodinných domov na báze dreva vám predstavujeme, už vystavala niekoľko úspešných developerských projektov nie len na Slovensku, ale aj v Taliansku, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku … Oba domy sa realizujú na lokalite novostavieb rodinných domov v obci Hamuliakovo. Lokalita je v tichom prostredí v priamom kontakte s lesom a v blízkosti  toku Dunaja. Lokalita tak vytvára ideálny priestor bývania v „náručí“ prírody.

Spoločnosť DREVODOM ORAVA s. r. o. bola založená v novembri
1990 s cieľom zužitkovať a rozvíjať dlhoročné skúsenosti obyvateľov Oravy so spracovaním drevnej hmoty pri výstavbe rodinných domov. Spoločnosť má sídlo v Podbieli, ďalšie výrobné prevádzky má v Krivej a Oravskej Lesnej. Vo výrobnom procese používa pre všetky operácie moderné strojové technológie, čo zaručuje operatívnosť pri uskutočňovaní zákaziek. Objemom výroby a exportu spoločnosť prevyšuje všetky konkurenčné firmy v danej oblasti. V súčasnosti sa zameriavame na výrobu a montáž drevených ekologických zrubových domov a aj rekreačných chát. Ďalej ponúkame aj široký sortiment záhradných chatiek, altánkov, garáží, prístreškov, záhradných sedacích súprav a veľa ďalších doplnkov z dreva.

LUCIA je prízemný rodinný dom strednej veľkosti s čiastočne využitým podkrovím. Zo zádveria je prístupná technická miestnosť a chodba, z chodby sa dostaneme do kúpeľne s WC, dvoch spální a dennej časti objektu – obývacej izby s kuchyňou a jedálňou. Schodisko v chodbe vedie do podkrovia, ktoré je možné využiť napr. ako pracovňu a detskú izbu. Obývacia izba s kuchyňou je otvorená až do podkrovia – galérie.

Dispozičným riešením je vhodne rozdelená denná a nočná časť rodinného domu. Dennú časť tvorí centrálny priestor kuchyne a obývacej miestnosti. V kuchyni je k dispozícii špajza a odtiaľ technická miestnosť. Zo vstupnej chodby je prístupná kúpeľňa s WC, pracovňa, ktorá môže slúžiť aj ako hosťovská izba, a otvorené schodisko do podkrovia – nočnej časti objektu. V podkroví (nočnej časti) sú z chodby prístupné 2 izby, spálňa, kúpeľňa. Zo spálne a jednej izby je k dispozícii balkón. Objekt je nepodpivničený.

DREVODOM ORAVA s. r. o.
Podbiel č. 56, 027 42 Podbiel
tel.: +421 911 143 343
e-mail: drevodom@drevodom.sk
www.drevodom.sk

Kto sme a čo ponúkame

sme profesijne usporiadaný online časopis o stavebných firmách a materiáloch na Slovensku. Jeho cieľom je rýchle vyhľadávanie informácií a dodávateľských firiem pri stavbe rodinného domu.

Stavebníctvo

Zložité hospodárske obdobie, ktoré už 5 rokov trápi slovenské stavebníctvo, naplno odkrylo jeho problémy a nedostatky.

Prínos pre návštevníka stránky

Rýchla orientácia v odbore stavebníctva zrozumiteľnými článkami aj pre neodborníkov. Budú ich pripravovať najväčšie špičky, osobnosti a kvalitní realizátori prác.

Naši partneri

Ing. Pavel Kleskeň
šéfredaktor
0903 721 235
PhDr. Andrej Fabík
zástupca šéfredaktora
0904 978 305
Mirka Kleskeňová
redaktorka
0903 401 077
Štefan Majerník
obchodný zástupca
0903 781 341
Martin Strihovský
grafik
0903 046 808


Adresa redakcie: Trenčianska 47, 821 09 Bratislava
www.domabyt.sk